ווב קונספטס
2525 - חדשות
2525 - אתר התמונות ומבזקי החדשות און ליין
25/2/2020 - יום שלישי ל' בשבט תש"פ
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » אלוף פיקוד העורף ביקר בעכו והתרשם ממוכנות העירייה - תמונות

אלוף פיקוד העורף ביקר בעכו והתרשם ממוכנות העירייה - תמונות

אלוף פיקוד העורף, יואל סטריק ביקר בעיריית עכו ועמד מקרוב על מוכנות העירייה לחירום.

הפגישה נערכה בלשכת ראש העיר עכו שמעון לנקרי ובהשתתפות סגן ראש העיר אדהם ג'מאל, מנכ"ל העירייה אוהד שגב, ראשי מינהל, מנהל מחוז צפון של רשות חירום לאומית (רח"ל), כמאל חסיסי ומנהל רח"ל במרחב גליל מערבי, פריד סאבק, מפקד מחוז צפון בפיקוד העורף אל"מ ערן מקוב, מפקד נפת גליל מערבי אל"מ (מיל') צביקה הלפרין וקצינים נוספים.

במהלך הביקור הציג ראש העיר, שמעון לנקרי, את העשייה הרבה בתחום הביטחון בשגרה ובחירום. "כל נושא החירום נמצא בראש מעיינינו וזה בא לידי ביטוי בעבודה השוטפת שלנו. כולם מתורגלים ונערכים לחירום", אמר לנקרי.

מנכ"ל העירייה, אוהד שגב ציין, כי רמת המוכנות והשליטה של בעלי התפקידים בעירייה היא גבוהה מאוד. "בימים אלה אנו נמצאים בשלבי סיום של הטמעת מערכת שליטה ובקרה (שו"ב) חדשנית במוקד העירוני כדי לתכלל את כל מערך הביטחון. בסוף התהליך נהיה אחת הרשויות המתקדמות בארץ", הוסיף שגב.

ראש מנהל תפעול ואכיפה יניב אשור ציין את השת"פ של העירייה עם כוחות הביטחון והוסיף, כי בשנה הבאה תוכשר יחידת סע"ר (סיוע עצמי ראשוני) נוספת שתורכב ממתנדבים ומארגונים חברתיים. הוא ביקש את סיוע הפיקוד בשיפוץ מרכז הפעלה עירוני ובמיגון העיר העתיקה ובתי ספר וגני ילדים בעיר. לאחר מכן הוצג תרחיש הייחוס לעיר עכו ואלוף הפיקוד ערך ביקור במוקד העירוני, שם עמד מקרוב על דרכי פעולתו בשגרה ובחירום.

אלוף פיקוד העורף התרשם מהפעילות העירונית ואמר: ״אני מתרשם שיש בעיריית עכו הבנה עמוקה של תפיסת אחריות. אני יוצא מהביקור בתחושה כי העירייה מכינה את תושביה היטב לחירום וניכר כי ישנה בשגרה עשייה רחבה של מוכנות והנושא נמצא בראש מעיינכם.

עשייה זו תוביל לעצמאות הרשות בהענקת שירותים לאזרחיה בעת עימות וליכולת תפקודית גבוהה יותר". עוד אמר אלוף הפיקוד, כי רשות מנצחת היא רשות מתפקדת הן בשגרה והן בחירום ו"אני יוצא מהביקור בתחושה כי אתם מכינים את הרשות לכך. פיקוד העורף ימשיך לסייע ולתמוך בכל מה שיידרש על מנת שתהיו מוכנים לחירום״.

צילום: דוברות עיריית עכו  24/11/2015
 © כל הזכויות שמורות לאתר 2525
למעלה
תגובות הגולשים:

תגובות הגולשים:
 
הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » אלוף פיקוד העורף ביקר בעכו והתרשם ממוכנות העירייה - תמונות