ווב קונספטס
2525 - חדשות
2525 - אתר התמונות ומבזקי החדשות און ליין
25/2/2020 - יום שלישי ל' בשבט תש"פ
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » ראש הממשלה בנימין נתניהו סייר בצומת גוש עציון - תמונות

ראש הממשלה בנימין נתניהו סייר בצומת גוש עציון - תמונות

ראש הממשלה בנימין נתניהו סייר בצומת גוש עציון ובחטמ"ר עציון.

ראש הממשלה קיבל במקום סקירות על הגזרה והתקיימה הערכת מצב בהשתתפות שר הביטחון משה (בוגי) יעלון, סגן הרמטכ"ל אלוף יאיר גולן, מפקד פקמ"ז אלוף רוני נומה, מאו"ג איו"ש תא"ל ליאור כרמלי ומח"ט עציון אל"מ רומן גופנר.

בהמשך ראש הממשלה נפגש עם שלושה ראשי רשויות: ר' מועצת גוש עציון דוידי פרל, ר' מועצת אפרת עודד רביבי ור' מועצת קרית ארבע מלאכי לוינגר.

ראש הממשלה בנימין נתניהו אמר: "אני מבקש לשלוח תנחומים למשפחתה של הדר בוכריס זכרונה לברכה, שנרצחה כאן אתמול, למשפחת דון ולמשפחות הנרצחים. אני מבקר פה עם שר הביטחון, עם סגן הרמטכ"ל, עם אלוף פיקוד המרכז ומפקדי הגזרה בשטח כדי להגביר את המלחמה שלנו במפגעים.

קודם כל, בצד ההתקפי, אנחנו נכנסים לכל מקום. נכנסים לכפרים, נכנסים ליישובים, נכנסים לבתים ומבצעים מעצרים נרחבים. אין שום מגבלה על הפעילות של צה"ל ושל כוחות הביטחון, להיפך – יש תמיכה מלאה והיא חשובה. קודם כל, פעילות התקפית שאין לה מגבלה. צריך להבין גם שבניגוד למצב של 'חומת מגן' ששם היו מפקדות, היו מעוזים, היו אלפי אנשים חמושים - ומה המצב היום? 'חומת מגן' נעשתה כדי להביא לנו את חופש הפעולה הזה, וחופש הפעולה הזה קיים ואנחנו משתמשים בו ערב-ערב, יום-יום, כדי לפעול נגד ריכוזים או נגד תוכניות, או נגד מפגעים, או נגד כלי נשק, והתוצאה היא כמובן שמה שידענו אז, של מאות הרוגים בשנה כתוצאה ממפגעים חמושים וחגורות נפץ וכלי נשק אחרים – את זה אין לנו, ואנחנו עושים הכל כדי שזה גם לא יהיה. אבל אנחנו צריכים לעשות פעולות נוספות אל מול מה שכן קיים.

ובכן, בנוסף לגיבוי הכוחות, עיבוי הכוחות ושליחת הכוחות לתוך הכפרים והיישובים, אנחנו עושים פעולות נוספות, אני יכול לפרט חלק מהן. קודם כל, בידוק לכל רכב פלסטיני שעולה על הצירים הראשיים. הבידוק נעשה בצירים שמובילים אל הצירים הראשיים. דבר שני – פתרונות נקודתיים כמו בצומת הגוש, כלומר מעקף מקומי של הצומת לפי המלצת גורמי הביטחון. זה קיים פה, זה קיים במקומות אחרים, לרבות הכבישים העוקפים שאנחנו עמלים על מימושם. זה ייקח יותר זמן לעומת הפתרונות הנקודתיים. שלישית – שלילת היתרי עבודה בהיקף נרחב למשפחות של מפגעים. משפחה כזאת מודעת לעובדה שיש בתוכה מי שהוא קיצוני ומי שעומד לפגע, ולמשפחה כזאת אין זכות לעבוד במדינת ישראל. אנחנו שוללים אותה, זה חשוב.

פעולות נוספות גם הן קשורות לבעיה שקיימת כאן – יש לנו מפגש של סכינאים, של מפגעים בודדים והסתה באינטרנט, ולכן אנחנו נערכים לטפל גם ברשתות החברתיות באמצעים שונים. אבל, נדמה לי שאת האמצעים החשובים ביותר יש בידינו וזה אורך רוח, אומץ לב ונחישות להילחם בטרור הזה כפי שנלחמנו בביטוייו השונים לאורך מאה השנים האחרונות. את אלה יש לנו בשפע ואיתם ננצח גם הפעם".

צילום: חיים צח / לע"מ  24/11/2015
 

ראש הממשלה בנימין נתניהו בסיור בגוש עציון  צילום  חיים צח  לע"מ 231115 -2
ראש הממשלה בנימין נתניהו בסיור בגוש עציון צילום חיים צח לע"מ 231115 -2

ראש הממשלה בנימין נתניהו בסיור בגוש עציון  צילום  חיים צח  לע"מ 231115 -3
ראש הממשלה בנימין נתניהו בסיור בגוש עציון צילום חיים צח לע"מ 231115 -3

ראש הממשלה בנימין נתניהו בסיור בגוש עציון  צילום  חיים צח  לע"מ 231115
ראש הממשלה בנימין נתניהו בסיור בגוש עציון צילום חיים צח לע"מ 231115

© כל הזכויות שמורות לאתר 2525
למעלה
תגובות הגולשים:

תגובות הגולשים:
 
הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » ראש הממשלה בנימין נתניהו סייר בצומת גוש עציון - תמונות