ווב קונספטס
2525 - חדשות
2525 - אתר התמונות ומבזקי החדשות און ליין
4/8/2020 - יום שלישי י"ד באב תש"פ
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » צפו: שני הרוגים בפיגוע בתל אביב - "נתקלתי בזירה קשה"

צפו: שני הרוגים בפיגוע בתל אביב - "נתקלתי בזירה קשה"

שני בני אדם נרצחו בפיגוע דקירה בבניין פנורמה ברחוב בן צבי בתל אביב. מוטי אלמליח מנהל אגף דוברות של איחוד הצלה בראיון מהזירה לסוכנות הידיעות "חדשות 24": "מדובר באדם שנדקר בכניסה לבית הכנסת במתחם בניין פנורמה כשיצא מתפילת מנחה. למרבה הצער נקבע מותו בזירה. פצוע נוסף מדקירה בפלג גוף עליון נקבע מותו בבית החולים". להאזנה לראיון במלואו חייגו 1900502424

טל כהן מתנדב ביחידת האופנועים של איחוד הצלה שהגיע ראשון לזירה סיפר: "כשהגעתי למקום נתקלתי בזירה קשה - גבר ששכב מוטל על מדרכה בכניסה לבית הכנסת ללא רוח חיים לאחר שנדקר בפלג גופו העליון. פצוע נוסף מדקירה בפלג גוף עליון היה בהכרה והענקנו לו טיפול רפואי ראשוני בנסיון להציל את חייו אך למרבה הצער לאחר שפונה לבית החולים איכילוב נמסר לנו כי נקבע מותו כתוצאה מאופי הפציעות מהן סבל".

חובשים ופאראמדיקים של מד"א שהגיעו לזירת האירוע באופנועים, אמבולנסים וניידות טיפול נמרץ של מד"א קבעו את מותו של גבר בשנות ה-30 והעניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח איכילוב 2 פצועים בהם: 1 אנוש גבר כבן 50 שמותו נקבע בבית החולים , 1 בינוני גבר כבן 42 .

חובש רפואת חירום כונן במד"א אריה פרקש שהיה בסמוך למקום והיה מהראשונים להגיע לזירה: "הייתי ברחוב סמוך כששמעתי במירס הכוננים של מד"א על הפיגוע, מיד יצאתי למקום וכעבור כדקה הגעתי לזירה, כוח משטרה שהגיע יחד איתי קרא לי לעלות לקומה השניה, בכניסה לאחד העסקים בבניין שכב גבר מחוסר הכרה, ללא דופק וללא נשימה ובסמוך בתוך אחד העסקים היה פצוע קשה נוסף, בסיוע עוברי אורח וצוותי מד"א נוספים שהגיעו למקום התחלנו להעניק להם טיפול מציל חיים."

חובש בכיר במד"א ישראל אהרוני שהגיע למקום בניידת טיפול נמרץ סיפר: "כשהגענו לבניין פנורמה נכנסתי עם הניידת טיפול נמרץ פנימה ועליתי לקומה השנייה, גבר כבן 30 שכב על בכניסה לנגריה כשהוא מחוסר הכרה, עם דקירות בפלג גופו העליון, הוא היה ללא סימני חיים ונאלצנו לקבוע את מותו. אזרחים במקום קראו לנו לתוך הנגרייה, שם שכב גבר כבן 50 כשהוא דקור בפלג גופו העליון, יחד עם כונני מד"א שהיו במקום הענקנו לו טיפול רפואי ראשוני בשטח ופינינו אותו במצב אנוש לבי"ח."

פאראמדיקית מד"א יונית ניניו שהגיעה למקום סיפרה: "הגענו למקום בכוחות גדולים מאוד של מד"א, בכניסה לבניין אזרחים נסערים סימנו לי להגיע למחסן בקומה הראשונה, סמוך לכניסה שכב גבר כבן 42 כשהוא דקור בפלג גוף עליון, הוא היה בהכרה מלאה וכאוב. הענקנו לו טיפול רפואי ראשוני בשטח ופינינו אותו במהירות לבי"ח איכילוב כשמצבו בינוני ויציב.

צילום: דוברות מד"א וזק"א מחוז ת"א  19/11/2015
  פיגוע דקירה בתל אביב צילום מחמוד עביד תיעוד מבצעי מד
פיגוע דקירה בתל אביב צילום מחמוד עביד תיעוד מבצעי מד"א

פיגוע דקירה בתל אביב צילום מחמוד עביד תיעוד מבצעי מד
פיגוע דקירה בתל אביב צילום מחמוד עביד תיעוד מבצעי מד"א

פיגוע דקירה בתל אביב צילום אסי דבילנסקי דוברות מד
פיגוע דקירה בתל אביב צילום אסי דבילנסקי דוברות מד"א

פיגוע דקירה בתל אביב צילום דוברות מד
פיגוע דקירה בתל אביב צילום דוברות מד"א

© כל הזכויות שמורות לאתר 2525
למעלה
תגובות הגולשים:

תגובות הגולשים:
 
הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » צפו: שני הרוגים בפיגוע בתל אביב - "נתקלתי בזירה קשה"