ווב קונספטס
2525 - חדשות
2525 - אתר התמונות ומבזקי החדשות און ליין
3/6/2020 - יום רביעי י"א בסיוון תש"פ
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » אמבולנס זק"א חדש הושק לטובת תושבי פתח תקווה - תמונות

אמבולנס זק"א חדש הושק לטובת תושבי פתח תקווה - תמונות

בטקס מרשים ומרגש הושק אמבולנס זק"א חדש לטובת תושבי העיר פתח תקווה. תרומת 'מבטח שמיר' בבעלות איש החסד והמעש מר מאיר שמיר.

בטקס השתתפו: ראש העיר מר איציק ברוורמן, מ"מ מפכ"ל המשטרה ניצב בנצי סאו, ח"כ נאווה בוקר יו"ר ועדת המשנה לשירותי הצלה, התורמים מאיר ועדינה שמיר, ממ"ר שרון תנ"צ יעקב שבתאי, רב משטרת ישראל הרב משה גפני, ק' מתנדבים למגזר החרדי במשטרת ישראל רפ"ק גרשון וינגורט, יו"ר ארגון זק"א יהודה משי זהב, חברי מועצת העיר פ"ת, אח"מים, מפקדי ומתנדבי זק"א.

האמבולנס נבנה בצורה ייחודית שיתן מענה למצבי תרחיש שונים: הן להגיש סיוע מציל חיים, הן בטיפול בכבוד המת וגם כרכב חפ"ק במבצעים של איתור נעדרים.

בבניית האמבולנס והאבזור הושקעו שנות ניסיון ופעילות שטח של זק"א אשר הכתיבו את הצרכים והציודים הכלולים בו. על מלאכת האפיון עד לפרטים הקטנים פיקד ישראל גודלבסקי מפקד זק"א שרון אשר לא חסך מזמנו ומנסיונו הרב עד להבאת המוצר המוגמר.

 

בדברי ברכתו בטקס ביקש מ"מ מפכ"ל המשטרה ניצב בנצי סאו להודות ולהצדיע לארגון זק"א ולמתנדביו על תרומתם הייחודית בתעצומות נפש עילאית למען עם ישראל בכבוד המת, ובדגש על הצלת חיי אדם ואיתור נעדרים.

ח"כ נאווה בוקר ריגשה את ציבור המשתתפים כאשר סיפרה על עבודת הקודש של זק"א באסון הכרמל בו נהרג בעלה תנ"צ ליאור בוקר ז"ל. 'אנו עומדים ומשתאים כל פעם מחדש לראות את מתנדבי זק"א מתעסקים בעבודת קודש בנורא מכל'.

מר מאיר שמיר התורם בחר לציין את הסיבה בגללה תרמה החברה את האמבולנס לזק"א וזאת לאור העובדה שמתנדבי זק"א מסמלים את ההשתתפות בנטל של הציבור החרדי ויש לעודדם על כך באמצעות סיוע וכלים לשיפור תרומתם לקהילה.

ראש העיר איציק ברוורמן ציין בדבריו כי הוא גאה בכל פעם מחדש לברך ולהיות לעזר למתנדבי הארגון אשר את פעולותיו הוא מכיר מקרוב בין היתר בשל היות סגנו הרב אוריאל בוסו מתנדב וותיק בארגון זק"א.

יו"ר זק"א יהודה משי זהב אמר: 'נדירים הם טכסי ההשקה בהם ציבור המשתתפים מייחלים שיהיה מושבת ולא תהיה עבודה'. הודה בשם מתנדבי זק"א לתורמים מר מאיר ועדינה שמיר על תרומת האמבולנס ובעיקר על החברות האמיתית והעידוד לארגון זק"א.

ישראל גודלבסקי מפקד זק"א פתח תקווה ומרחב שרון מציין בסיפוק את העובדה כי פתח תקווה זכתה לקבל את האמבולנס המושקע ביותר בארגון, המכיל ציוד מקצועי רב שיאפשר סביבת עבודה מקצועית למתנדבים.

צילום: קובי חריטן - דוברות זק"א  18/11/2015
 © כל הזכויות שמורות לאתר 2525
למעלה
תגובות הגולשים:

תגובות הגולשים:
 
הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » אמבולנס זק"א חדש הושק לטובת תושבי פתח תקווה - תמונות