ווב קונספטס
2525 - חדשות
2525 - אתר התמונות ומבזקי החדשות און ליין
8/8/2020 - מוצאי שבת י"ח באב תש"פ
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » ירושלים: שמחונים ואיחוד הצלה חילקו סידורים לשוטרים - גלריה

ירושלים: שמחונים ואיחוד הצלה חילקו סידורים לשוטרים - גלריה

חברת 'שמחונים' וארגון 'איחוד הצלה' חילקו סידורים ותהילים לאנשי כוחות הביטחון בירושלים.

שיתוף הפעולה המיוחד בין חברת 'שמחונים' וארגון 'איחוד הצלה' נועד לחזק ולעודד את כוחות הביטחון המאבטחים את תושבי ארץ ישראל. התוצאה: התעניינות יהודית מרגשת של שוטרים וחיילים המוצבים באזור ירושלים.

ככלל, עם ישראל מחבק בהמוניו את כוחות הביטחון ומרעיף עליהם מזון, ממתקים ופינוקים גשמיים לרוב, לכן הוחלט בחברת היודאיקה והמתנות 'שמחונים' - לצייד את הלוחמים גם בפריט רוחני משמעותי. החברה הכינה מלאי גדול של סידורים וספרי תהילים במהדורות כיס, שיצטרפו לנשק הגשמי ויספקו יחד הגנה יעילה. באופן טבעי התבקש לעשות זאת עם מתנדבי "איחוד הצלה"- אלה שתמיד ראשונים להגיע לכל צורך, שיסייעו בחלוקת ה'שמחונים' לאנשי הביטחון ברחבי הבירה.

ואכן, המתנדבים הזריזים והיעילים התמקמו ברחבי ירושלים וחילקו את הסידורים וספרי התהילים היוקרתיים לאנשי הביטחון, למאבטחים ברכבת הקלה, שוטרים וחיילים שבאו לעיר לתגבר את צרכי הביטחון בעיר.

המחווה הרוחנית התקבלה בקורת רוח רבה בקרב שוטרים וחיילים שאינם שומרי תורה ומצוות. חלקם אף ביקשו מהמתנדבים להסביר איזו תפילה מתאימה לאיזה צורך והודו למתנדבים על המתנה המחזקת. שמחונים מאחלת בשורות טובות ומברכת את עם ישראל בימים שקטים.

צילום: דובי מייער - דוברות 'איחוד הצלה'  08/11/2015
 


© כל הזכויות שמורות לאתר 2525
למעלה
תגובות הגולשים:

תגובות הגולשים:
 
הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » ירושלים: שמחונים ואיחוד הצלה חילקו סידורים לשוטרים - גלריה