ווב קונספטס
2525 - חדשות
2525 - אתר התמונות ומבזקי החדשות און ליין
7/8/2020 - יום שישי י"ז באב תש"פ
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » במחוז חוף נערך טקס יום השנה למותו של רס''ר סאמר עסלי - צפו

במחוז חוף נערך טקס יום השנה למותו של רס''ר סאמר עסלי - צפו

במטה מחוז חוף נערך טקס לציון שנה למותו הטראגי בעת ארוע מבצעי של רס''ר סאמר עסלי. האירוע התקיים בנוכחותו של נציב הכבאות רב טפסר שחר אילון, משפחת עסלי, מפקד מחוז חוף טפסר בכיר דני חנניה וסגנו טפסר אריה רגב, מפקדי התחנות האזוריות חיפה, חדרה וזבולון, קצינים, לוחמים ועובדים, חבריו של סאמר ואורחים רבים מכפרו, כפר קרע.

במהלך הטקס הוסר הלוט מעל שמו של סאמר אשר נתווסף ללוח הזיכרון לחללים באנדרטה, הונחו זרים ולראשונה בתולדות המערך העניק נציב הכבאות וההצלה רב טפסר שחר אילון אות מופת למשפחתו.

סאמר עסלי, אשר התגייס למערך כיבוי האש בשנת 2003, שירת בתחנה אזורית חדרה ומצא את מותו באירוע דליפת אמוניה במפעל ''הוד חפר'' ב-6.11.2014.

הקהל הרב אשר הגיע לחלוק כבוד לזכרו של לוחם האש, לא יכל להישאר אדיש לנוכח דברי ההספד אשר נשמעו במעמד, וביחוד מפי סבו עבד אל ראוף קורבי ואלמנתו הגברת סנא עסלי, אשר היטיבו לתאר במילותיהם את סולם הערכים ואופיו של סאמר, ואת עומק השבר והגעגוע מאז לכתו.

בתום דבריה של הגברת עסלי היא העניקה אות הוקרה מטעם המשפחה לרמ''ד פרט ורווחה הגברת לילך יחזקאל על תמיכתה הבלתי מסויגת במשפחה מיום אסונם.

נציב הכבאות ציין בדבריו כי סאמר פעל כגיבור, זינק אל המטרה של הצלת נפשות ואת חייו שלו שם מנגד. במעמד זה קרא הנציב להנצחת שמו של סאמר באמצעות מערך הסברה ופרויקטים להטמעת ערכי בטיחות אש במגזר הערבי והוסיף כי נציבות הכבאות בראשותו תרתם למשימה בכל אשר ידרש.

צילום: דוברות כבאות והצלה מחוז חוף  06/11/2015
 

© כל הזכויות שמורות לאתר 2525
למעלה
תגובות הגולשים:

תגובות הגולשים:
 
הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » במחוז חוף נערך טקס יום השנה למותו של רס''ר סאמר עסלי - צפו