ווב קונספטס
2525 - חדשות
2525 - אתר התמונות ומבזקי החדשות און ליין
13/7/2020 - יום שני כ"א בתמוז תש"פ
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » אשדוד: שב"חים הציגו תעודות זהות כחולות ונעצרו - גלריה

אשדוד: שב"חים הציגו תעודות זהות כחולות ונעצרו - גלריה

שוטרי תחנת אשדוד עצרו 11 שוהים בלתי חוקיים אשר הציגו להם תעודת זהות מזוייפת של אזרחים ישראלים אשר חלקם אינם קיימים והתחזו לאחרים.

במשטרת מרחב לכיש בכלל ובמשטרת אשדוד בפרט ממשיכים להיתקל שוב ושוב בשוהים בלתי חוקיים המזייפים תעודת זהות ואישורי שהייה בישראל.

לאחר שבשבועות האחרונים עצרו שוטרי תחנת אשדוד מספר שוהים בלתי חוקיים אשר התחזו לאחר והציגו לשוטרים תעודת זהות מזוייפת, נתקלו השוטרים שוב בתופעה. הפעם בבית החולים החדש אשר נבנה בעיר אשדוד.

במוקד 100 של משטרת המחוז הדרומי התקבל דיווח מקב״ט האחראי על בניית בית החולים החדש באשדוד, על חשד להימצאות שוהים בלתי חוקיים במתחם הבנייה של בית החולים.

 

בתוך מספר דקות הגיעו למקום 9 שוטרים ופקחים מיחידת השיטור העירוני של משטרת אשדוד. באמצעות פעולה מתוחכמת ויצירתית ריכזו השוטרים את הפועלים במתחם הבנייה.

בבדיקה שערכו נמצאו 11 פועלים שהציגו תעודות זהות של אזרחי ישראל (כחולות). בנוסף נמצא ברשות אחד מהם ארנק השייך לתושב העיר ואשר נלקח ממנו לפני מספר ימים.

 

״כשהגענו למקום ותשאלנו את הפועלים התברר כי כולם בעלי תעודת זהות כחולה. מה שעורר את חשדנו בסיפור הזה הוא התנהגותם החשודה והעובדה שחלק מהזהויות בהם בחרו להשתמש באמצעות תעודת זהות כחולה כלל לא קיימות במציאות״, מספר מפקד יחידת השיטור העירוני של משטרת אשדוד פקד שלומי ירוחם.

 

האחד עשר נלקחו לבדיקה בתחנת המשטרה בעיר אשדוד. שם הוברר כי כולם שוהים בלתי חוקיים תושבי איו״ש (יטא, חברון, תרקומיא וכו׳). חוקרי המשטרה מנסים לברר בין היתר מהיכן רכשו את התעודות המזויפות ומי העסיק אותם במקום.

מעצרם הוארך לאור שהייתם בישראל שלא כחוק, זיוף והתחזות לאחר.


 

צילום: חטיבת דובר המשטרה  04/11/2015
 © כל הזכויות שמורות לאתר 2525
למעלה
תגובות הגולשים:

תגובות הגולשים:
 
הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » אשדוד: שב"חים הציגו תעודות זהות כחולות ונעצרו - גלריה