ווב קונספטס
2525 - חדשות
2525 - אתר התמונות ומבזקי החדשות און ליין
20/10/2020 - יום שלישי ב' בחשון 5781
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » בית שמש: ראש העיר העניק תעודות לשוטרים שהצילו חיים - צפו

בית שמש: ראש העיר העניק תעודות לשוטרים שהצילו חיים - צפו

אירוע מרגש נערך במסגרת ישיבת מליאת מועצת העיר בית שמש, כאשר גיבורי הפיגוע ברמב"ש ג' התארחו בישיבת המועצה ושיתפו את הנוכחים בסיפור הפיגוע והנס הגדול בעדויות מפורטות מכלי ראשון.

ראש העיר הרב משה אבוטבול אמר כי העיר בית שמש כולה מודה להשם יתברך על הנס הגדול בסיכול הפיגוע, אשר כפסע היה בינו ובין אסון גדול וטרגדיה נוראה חלילה.

"בנוסף להודאה להשם יתברך, עלינו להודות לשליחיו המדהימים, שוטרי תחנת בית שמש אשר בעוז רוחם גילו תושייה וחתרו למגע עד אשר פגעו וניטרלו את המחבלים" אמר ראש העיר.

תושב השכונה ר' אריאל בר אור שנכח באירוע מתחילתו וסייע לכוחות הביטחון בסיכול הפיגוע, סיפר כי המחבלים שוטטו בשכונה כבר שעה ארוכה לפני הדקירה, כאשר תושבי השכונה חושדים בהם ושומרים מהם מרחק, עד שהמחבלים ראו את ניידת המשטרה מגיעה ואז דקרו את אחד המתפללים.

האברך הרב מנחם קונשטט שנפצע בפיגוע בעת שבא להתפלל תפילת שחרית, שיתף את הנוכחים באירוע החמור שעבר עליו והשלכותיו והודה לבורא עולם על הנס הגדול אשר סכין המחבלים פגעה בו בין כלי הדם וכך ניצל בנס.

מפקד משטרת בית שמש סנ"צ שלומי טולידנו ציין את היקף הפעילות הרב של תחנת בית שמש בימים אלו אשר מספקים מענה רחב לצרכי הביטחון של העיר, כאשר היה ניתן להיווכח בכך גם בעת אירוע הדקירה ברמב"ש ג'.

בסיום הטקס העניק ראש העיר הרב משה אבוטבול יחד עם נפגע הדקירה האברך הרב מנחם קונשטט, תעודת הוקרה ומדליית העיר בית שמש למפקד משטרת בית שמש סנ"צ שלומי טולידנו, ולשני שוטרי התחנה שסיכלו את הפיגוע, וכן לתושב השכונה ר' מנחם בר אור שסייע בסיכול הפיגוע ובהצלת חייהם של תושבי השכונה.

האברך הרב מנחם קונשטט המחלים מפציעתו, הפתיע את שוטרי בית כאשר הביא אף הוא מתנה אישית לשוטרים שהצילו את חייו, והודה לראש העיר על ההזדמנות שניתנה לו לפגוש את מציליו ולהודות להם.

צילום: דוברות עיריית בית שמש  29/10/2015
 
© כל הזכויות שמורות לאתר 2525
למעלה
תגובות הגולשים:

תגובות הגולשים:
 
הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » בית שמש: ראש העיר העניק תעודות לשוטרים שהצילו חיים - צפו