ווב קונספטס
2525 - חדשות
2525 - אתר התמונות ומבזקי החדשות און ליין
22/9/2020 - יום שלישי ד' בתשרי 5781
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » אשקלון: שני אופנועי איחוד הצלה הושקו בטקס ב'ברזילי' - צפו

אשקלון: שני אופנועי איחוד הצלה הושקו בטקס ב'ברזילי' - צפו

ארגון איחוד הצלה סניף אשקלון השיקו 2 אופנולנסים חדשים אשר הצטרפו לשני אופנולנסים קיימים, האירוע המרגש התקיים באולם חדר האוכל המשודרג אליו הגיעו מתנדבי הארגון, מתנדבי הפרויקט תן כבוד וכן מתנדבי המחלקה לרפואה דחופה.

דר׳ חזי לוי מנכ״ל בית החולים שיבח את הפעילות ושיתוף הפעולה בין בית החולים למתנדבי איחוד הצלה, ניכר היה כי דר׳ חזי לוי מתרגש בכל פעם שרוח ההתנדבות פועמת בליבם של האנשים ומשרתים את הקהילה בתוך כותלי בית החולים ומחוצה לה.

דר׳ אלי בן ואליד מנהל המחלקה לרפואה דחופה בירך את המתנדבים וציין את עזרתם הברוכה של מתנדבי חדר המיון וכן את החשיבות של נהגי האופנולנסים המגיעים במהירות לזירות האירוע.

הרב יעקב אביטן - הרב האזורי של חוף אשקלון סיפר כי בביקורו בבית חולים בירושלים את החיילת דיקלה מיגידיש שנפגעה מדקירת סכין בצומת אדם, שמע שהצלת חייה היה בזכות מתנדב שעצר את שטף דמה והגיע איתה עד בית החולים. הגב׳ אלטיט מיריי חברת המועצה והנושאת בתפקידים רבים הגיעה לברך ולהוקיר את המתנדבים על פעילותם הרבה שיבחה אותם והודתה להם בשם ראש העיר מר איתמר שמעוני השוהה בחו״ל.

עוד נכחו בערב זה, אורחים רבים וכן הנהלת האירגון איחוד הצלה, מר זאב קשש יו״ר הארגון, מר אלי פולק מנכ״ל ישראלייף, מר לייזר היימן - סמנכ״ל תפעול, משה לוי - אחראי לוגיסטיקה ומר שמואל רוזנגרטן מנהל פרוייקט תן כבוד.

מר אלי ביר נשיא האירגון השוהה בפנמה סיטי יחד עם המנכ״ל מר משה טייטלבויים בגיוס כספים לארגון שלחו ברכה מוקלטת לאורחים הנוכחים.

הרב שמעון לוגסי - יו״ר הסניף הנחה את הערב בירך ואודה לכל העוסקים במלאכה חיבר בין הדוברים השונים בקטעי סיפור וחוויות כמתנדב בארגון וכראש הסניף, את הערב הנעים הזמר אלעד צפירה בשירי רגש ונשמה, בסוף האירוע חולקו תעודות למתנדבים המצטיינים, ולגב׳ איילת קדר דוברת המרכז, אשר מלווה את הארגון בכל שלב. וממחר יסתובבו בעירנו אשקלון 4 אופנולנסים שיגיעו לכל מקום להציל חיים.

צילום: דוברות המרכז הרפואי ברזילי  28/10/2015
 

© כל הזכויות שמורות לאתר 2525
למעלה
תגובות הגולשים:

תגובות הגולשים:
 
הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » אשקלון: שני אופנועי איחוד הצלה הושקו בטקס ב'ברזילי' - צפו