ווב קונספטס
2525 - חדשות
2525 - אתר התמונות ומבזקי החדשות און ליין
1/3/2021 - יום שני י"ז באדר 5781
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » המרכז הרפואי ברזילי: קורס העשרה לכירורגיה של הברך - תמונות

המרכז הרפואי ברזילי: קורס העשרה לכירורגיה של הברך - תמונות

גם השנה, כחלק ממדיניות ההתקדמות הטכנולוגית והאקדמית שבית החולים ברזילי והמחלקה האורטופדית נטלו על עצמם כחזון, נערך קורס העשרה לכירורגיה של הברך כולל החלפות מפרק הברך. המחלקה האורטופדית מפיקה קורס לכירורגיה של הברך ולכירורגיה של הירך אחת לשנה. זו השנה הרביעית.

הקורס כלל השנה ניתוח במעגל סגור המאפשר לראות וללמוד את כל השלבים והטכניקות הניתוחיות בזמן אמת, בו השתתפו ד"ר רונן דבי –מנהל המערך האורטופדי במרכז הרפואי ברזילי וד"ר קורט ננה –אורטופד מנתח שהגיע מהולנד . הטכנולוגיה שהוצגה הינה טכנולוגיה של התאמה אישית ממוחשבת של שתלים עפ"י מבנה הברך האישי של המטופל. שתלים אלה נבנו במיוחד למטופל זאת לשם קבלת דיוק מירבי של מיקום השתלים בברך. במקביל נערכו הרצאות ודיונים מקצועיים, סדנאות מעשיות למתמחים בכירורגיה והכנה לבחינות השלב באורטופדיה.

ביום השני של הכינוס הוזמן ד"ר קוסטס דרטקיס מיוון , לשם הצגת טכנולוגיה נוספת חדישה של רובוט להחלפות מפרק הברך. טכנולוגיה שהמרכז הרפואי ברזילי והמחלקה האורטופדית מתעניינים בה מזה למעלה משנה. מדובר באחד מקורסי העשרה מהטובים והאיכותיים ביותר בכל קני מידה. השתתפו בו כ-100 מומחים ומתמחים מכל רחבי הארץ, הגיעו אליו רוב מנהלי המחלקות ומנהלי היחידות להחלפות מפרקים בישראל.

בית החולים ברזילי הינו מוקד מצוינות בתחום החלפות מפרקים (הכולל החלפות מפרק ברך והחלפות מפרק ירך, גם בעזרת שולחן הניתוח המתקדם להחלפת ירך בגישה קדמית)

צילום: דוברות המרכז הרפואי ברזילי  22/10/2015
 

© כל הזכויות שמורות לאתר 2525
למעלה
תגובות הגולשים:

תגובות הגולשים:
 
הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » המרכז הרפואי ברזילי: קורס העשרה לכירורגיה של הברך - תמונות