ווב קונספטס
2525 - חדשות
2525 - אתר התמונות ומבזקי החדשות און ליין
26/7/2021 - יום שני י"ז באב 5781
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » קרית מלאכי: מספר נפגעים באורח קשה בינוני וקל מדקירות - צפו

קרית מלאכי: מספר נפגעים באורח קשה בינוני וקל מדקירות - צפו

למוקד 100 של משטרת המחוז הדרומי התקבל דיווח על אדם דקור שנמצא ברחוב הרצל בעיר קרית מלאכי. כוחות גדולים של משטרת קרית מלאכי בפיקודו של מפקד התחנה סנ״צ סמי מרציאנו הגיעו לדירה ברחוב הרצל, ועצרו חשוד בדקירה אדם כבן חמישים. במקום היו מספר פצועים בדרגות פציעה שונות, שקיבלו טיפול רפואי ע״י צוותי רפואה ולאחמי"כ פונו לקבלת טיפול רפואי.

מתחקור ראשוני של נסיבות האירוע עולה כי מדובר באירוע של אלימות בתוך המשפחה על רקע פלילי. עפ״י החשד אדם דקר את אשתו, אחיה ושניים מילדיהם. ככל הנראה הוא והם נפגעו באורח קל כשנאבקו בו ע״מ למנוע את הדקירות. האשה ואח (בני כחמישים לערך) נפגעו באורח בינוני / קשה. החשוד שנעצר נלקח לחקירה בתחנת המשטרה בעיר. חוקרי המשטרה בודקים את נסיבות האירוע והרקע.

שוטרי הסיור של משטרת קרית מלאכי אשר הגיעו ראשונים לזירה בעקבות הדיווח שהתקבל, סיפרו על זירה מפוצלת מלאה בכתמי דם המעידה על הדקירות והמאבק המתמשך שהתנהל במקום.

מפקד משטרת קרית מלאכי סנ״צ סמי מרציאנו ציין: ״מדובר באירוע אלימות חמור בתוך המשפחה, שהרקע להתהוותו טרם ברור לנו. מדובר במספר זירות מגואלות בדם רב. פעולות מהירות שביצענו הובילו למעצרו המיידי של החשוד במעשה הדקירות, וכן למציאת כלי התקיפה שנמצא מגואל בדם״.

צילום: חטיבת דובר המשטרה  21/10/2015
 © כל הזכויות שמורות לאתר 2525
למעלה
תגובות הגולשים:

תגובות הגולשים:
 
הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » קרית מלאכי: מספר נפגעים באורח קשה בינוני וקל מדקירות - צפו