ווב קונספטס
2525 - חדשות
2525 - אתר התמונות ומבזקי החדשות און ליין
27/2/2020 - יום חמישי ב' באדר תש"פ
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » תושב השטחים החזיק תעודת זהות מזוייפת וסכין ונעצר - תיעוד

תושב השטחים החזיק תעודת זהות מזוייפת וסכין ונעצר - תיעוד

שוטרי תחנת אשדוד של משטרת מרחב לכיש עצרו חשוד בן 14 תושב השטחים אשר עורר את חשד האזרחים כשאחז סכין בידו. בהמשך הציג תעודת זהות מזויפת, זאת כשרצה להסתיר את היותו שוהה בלתי חוקי.

במוקד 100 של משטרת המחוז הדרומי התקבל דיווח על אדם חשוד עם סכין בידו ברחוב התקשורת בעיר אשדוד. שוטרי סיור ממשטרת אשדוד הגיעו למקום בתוך זמן קצר והבחינו בחשוד אשר היה ליד מפעל כשהוא מניח על הקרקע סכין שהייתה בידו.

״בדקנו את החשוד בזהירות ובצורה מאובטחת. ביקשנו ממנו תעודת זהות והוא הציג לנו תעודה של צעיר תושב רהט. משהו היה נראה לנו חשוד ולאחר בדיקה שערכנו התברר כי מדובר בנער בן 14 תושב שטחים שוהה בלתי חוקי בישראל אשר ככל הנראה עבד באזור״, מספר שוטר הסיור שטיפל באירוע רס״ר אדיר לוי.

החשוד נלקח לחקירה בתחנת משטרת אשדוד. בבדיקה שנערכה עלה כי הסכין שהייתה מונחת לידו שימשה ככלי עבודה במפעל סמוך בו עבד. בהמשך התברר כי הוא תושב חליל והשיג את התעודה המזוייפת ככל הנראה בשטחים ע״מ להיכנס לישראל ולעבוד.

רפ״ק מאיר חכמון ק׳ אגף המבצעים של משטרת אשדוד מציין: ״מדובר בתקופה רגישה ועמוסה במיוחד. שוטרים עובדים מסביב לשעון מתוך תחושת שליחות ומחויבות לאזרחים ונדרשים לערנות מקסימאלית. לצד זה קיימת עלייה ניכרת בכמות הדיווחים של אזרחים על אנשים חשודים. אני מאמין כי זה קיים בכל הארץ. בייחוד לאור המאפיינים של גל הטרור הנוכחי, אנו מתייחסים לכל אירוע שמתקבל בשיא הרצינות ולא מסיימים את הטיפול בו עד להסרת החשד״.

החשוד הובא להארכת מעצרו בבית משפט השלום באשקלון. חקירתו תימשך במהלך הימים הקרובים במשרד הנוער של משטרת אשדוד.

צילום: חטיבת דובר המשטרה  21/10/2015
 
© כל הזכויות שמורות לאתר 2525
למעלה
תגובות הגולשים:

תגובות הגולשים:
 
הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » תושב השטחים החזיק תעודת זהות מזוייפת וסכין ונעצר - תיעוד