ווב קונספטס
2525 - חדשות
2525 - אתר התמונות ומבזקי החדשות און ליין
23/9/2020 - יום רביעי ה' בתשרי 5781
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » צפו: גנב אופניים חשמליים והעלה אותם לרכב בו נהג ללא רישיון

צפו: גנב אופניים חשמליים והעלה אותם לרכב בו נהג ללא רישיון

שוטרי משרד המודיעין של משטרת אשקלון התחקו אחר עקבותיו של אדם שנחשד בביצוע עבירות רכוש ותנועה. החשוד נצפה ע״י הבלשים מגיע לבית ספר תיכון ברחוב בן צבי בעיר אשקלון. הבלשים צפו בו כשהוא יורד מהרכב עם מגזרת תיל, ומתקרב לעבר אופניים חשמליים אשר חנו בצמוד לגדר מחוץ לבית הספר, חותך את המנעול שקשר את האופניים לגדר ומעמיס את האופניים החשמליים על רכבו.

שניות אחרי תחילת הנסיעה שלו, תיקלו אותו הבלשים ולאחר מרדף רגלי של כ-150 מטר החשוד נתפס. בחיפוש שערכו בלשי משטרת אשקלון ברכבו נתפסו: האופניים החשמליים שניסה לגנוב, כלי פריצה, מסכות פנים וכפפות. בבדיקה שנערכה מול משרד התנועה של משטרת אשקלון הוברר כי החשוד, אדם בשנות העשרים לחייו תושב אשקלון, נוהג בפסילה ומעולם לא הוציא רישיון נהיגה. בנוסף החשוד מוגדר כיעד של של משטרת אשקלון בתחום התנועה ועבירות הרכוש.

החשוד נעצר ונלקח לחקירה בתחנת משטרת אשקלון. היום יובא להארכת מעצר לבית משפט השלום באשקלון בגין עבירות של גניבה, נהיגה ללא רישיון ונהיגה תחת פסילה. האופניים הוחזרו לבעליהם, תלמיד תיכון מבית הספר רונסון אשר הודה לשוטרים וציין בפניהם שהוא עבד במשך כל הקיץ בכדי לרכוש את האופניים הללו. בימים הקרובים לאחר סיום החקירה צפויה המשטרה להגיש כנגדו כתב אישום.

צילום: חטיבת דובר המשטרה  21/10/2015
 

האופניים שנגנבו והושבו לבעליהם
האופניים שנגנבו והושבו לבעליהם

ציוד פריצה
ציוד פריצה

© כל הזכויות שמורות לאתר 2525
למעלה
תגובות הגולשים:

תגובות הגולשים:
 
הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » צפו: גנב אופניים חשמליים והעלה אותם לרכב בו נהג ללא רישיון