ווב קונספטס
2525 - חדשות
2525 - אתר התמונות ומבזקי החדשות און ליין
25/2/2021 - יום חמישי י"ג באדר 5781
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » הנחת אבן פינה לבית חולים קרדיולוגי לילדים בחולון - תמונות

הנחת אבן פינה לבית חולים קרדיולוגי לילדים בחולון - תמונות

סגן השר לשיתוף פעולה אזורי, ח"כ איוב קרא, השתתף בטקס הנחת אבן פינה לבית חולים בינלאומי קרדיולוגי לילדים במרכז הרפואי וולפסון בחולון, בשיתוף עמותת 'הצל ליבו של ילד'.

עמותת 'הצל ליבו של ילד' מעניקה טיפולים רפואיים חיוניים, במרכז הרפואי וולפסון לילדים חולי לב מכל העולם, לרבות מדינות שאינן מקיימות יחסים דיפלומטיים עם ישראל.

סגן השר קרא אמר בטקס: 'במהלך השנים המשרד לשיתוף פעולה אזורי תומך בפרויקט במיליוני שקלים. כספים אלה הצילו את חייהם של מאות ילדים ממדינות האזור שהגיעו לביה"ח וולפסון ועברו בו ניתוחי לב חיוניים. ילדים אלו הגיעו ממקומות רבים באזורנו, חלקם הגדול ממדינות שאינן בעלות קשרים דיפלומטים עם ישראל ואף ממדינות עוינות. לאורך השנים, חייהם של מאות ילדים פלסטינים, עיראקיים כורדיים, מרוקאים, אינדונזים ואף סורים וסודנים ניצלו, הודות לפרויקט זה, הנחשב ייחודי מסוגו באזורנו. הצלת חיי ילדים, ללא קשר למוצאם, הינה תמיד מצווה ברוכה, אך לא ניתן להתעלם מההקשר הקיים נוכח המצב המדיני בטחוני באזורנו כיום. בימים כגון אלו, כאשר ישנם גורמים קיצוניים רבים באזורנו המבקשים להוסיף דלק ותבערה למצב נפיץ גם כך, עומד פרויקט זה כהוכחה לרצונה ומאמציה של מדינת ישראל לקרב בין הלבבות ובין שכנינו, ולגשר על הפערים. אנו מאמינים כי הילדים ובני משפחותיהם ישמשו שגרירים של רצון טוב ויעבירו את מסרי האחווה והידידות אשר אנו שולחים באמצעות מעשים אלו אל תוככי האוכלוסייה ממנה הגיעו'.

מאוחר יותר הערב צפוי סגן השר איוב קרא להשתתף בקבלת פנים שמארח שגריר האיחוד האירופי בישראל, לארס פאבורג אנדרסן, לגופים התומכים בפרויקט. סגן השר קרא צפוי להגיד באירוע: 'מדינת ישראל מעריכה ומוקירה את השותפות והמעורבות של האיחוד האירופי בקידום הפרויקט ובסיוע להצלת חייהם של הילדים. הדבר מהווה הוכחה ברורה כי האיחוד מכיר במאמציה של ישראל לקדם פעולות של קירוב לבבות, דווקא בימים של מתיחות אזורית מורכבת.

בימים בהם ישנם גורמים קיצוניים רבים באזורנו המבקשים להוסיף דלק ותבערה למצב נפיץ גם כך, ראוי שפרויקטים מסוג זה יקבלו במה ויוצגו גם בפני הקהילה הבין לאומית הרחבה, שכן באפשרותם לשמש ככלי להורדת המתח והעוינות באזור ולהוות משקל מאזן כנגד אותם גורמים קיצוניים- אני נכון בכל עת לעמוד בפני הקהילה מבינלאומית ולהציג את משתה זו של מדינה ישראל'.

צילום: לע"מ  08/10/2015
 
© כל הזכויות שמורות לאתר 2525
למעלה
תגובות הגולשים:

תגובות הגולשים:
 
הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » הנחת אבן פינה לבית חולים קרדיולוגי לילדים בחולון - תמונות