ווב קונספטס
2525 - חדשות
2525 - אתר התמונות ומבזקי החדשות און ליין
25/2/2020 - יום שלישי ל' בשבט תש"פ
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » ילדי 'סעד ומרפא' ובני פרידמן בדואט עם מרדכי בן דוד - תיעוד

ילדי 'סעד ומרפא' ובני פרידמן בדואט עם מרדכי בן דוד - תיעוד

באירוע ענק ומפואר, עם ענקי הזמר החסידי וכ-5,000 משתתפים שהתקיים ביום שישי בבניני האומה חגגו ילדי 'סעד ומרפא' את 'שמחת בית השואבה' המרכזית, והפתיעו גם את אלפי המשתתפים באולם.

כ- 5,000 בחורי ישיבות ואברכים הגיעו ביום שישי האחרון (ד' דחוה"מ סוכות), לחגוג יחד עם ילדי 'סעד ומרפא', חולים ומשפחותיהם לצד ענקי הזמר החסידי. האירוע שתוכנן תוך זמן קצר מאוד, כשבוע לפני החג, יצא לדרך בשיתוף עם האגף לתרבות תורנית בעיריית ירושלים, רדיו קול חי, ותזמורת המנגנים, שהחליטו פה אחד לבוא לרקוד ולשמוח יחד עם החולים ובני משפחותיהם – ילדי 'סעד ומרפא'.

את האירוע כיבדו בנוכחותם יו"ר הארגון הר' מוטי פריד, נשיא הארגון ר' רמי חיון, מנכ"ל הארגון ר' מאיר כהן, יו"ר וועדת הנשיאים בארה"ב מר מלקום הונליין, יו"ר ש"ס השר אריה דרעי, חבר מועצת העיר ומחזיק תיק חינוך חרדי הרב צביקה כהן, ח"כ ישראל אייכלר, רבה הראשי של מקסיקו, ועוד רבים מתומכי סעד ומרפא.

האירוע בו השתתפו ענקי הזמר החסידי, ביניהם מלך המוזיקה החסידית – מרדכי בן דוד, הכוכב העולמי החדש – שמילי אונגר, בני פרידמן, נמואל הרוש, אלי הרצליך ועוד... יחד עם השילוב המנצח של תזמורת המנגנים המורחבת בניצוחו של מוישי רוט, גרר אחריו הדים רבים, ולשיח ציבורי גדול בריכוזים החרדיים בארץ ובעולם. האירוע שהועבר בשידור חי באינטרנט ע"י חברת השידורים שרלייב, וכלל אלפים רבים של צופים בשידור ישיר הוא אחד ההוכחות הישירות לשיח הגדול בקרב הציבור שבלית ברירה לא התאפשרה להם ההגעה לאירוע והחליטו לצפות בו בשידור הישיר. ובקיצור, "מי שלא ראה שמחת בית השואבה של 'סעד ומרפא' לא ראה שמחה בימיו".

ומאחורי הקלעים... אחד הקטעים המרגשים באירוע היה כאשר מאות מהילדים המיוחדים – ילדי 'סעד ומרפא', נצפו רוקדים על הבמה יחד עם הגדול מכולם, מרדכי בן דוד ותזמורת המנגנים.

כמובן שא"א לפספס את הרגע שמלך המוזיקה החסידית, מרדכי בן דוד העלה על הבמה את 'נבחרי' הילדים והחל בריקוד סוחף עם ילדי 'סעד ומרפא'.

עוד רגע מפתיע במיוחד היה כאשר ענק הזמר בני פרידמן, שכלל לא תוכנן להשתתף באירוע הפתיע כאשר נכנס מכניסת האורחים הרגילה והחל בריקוד עם להיטו המפורסם 'יש תקווה' תוך כדי שמפלס את דרכו אל ילדי 'סעד ומרפא', עולה איתם על הבמה ושר בדואט עם אחד הילדים, מחווה שגרם לעשרות מהחוגגים אף להוזיל דמעה...

את ההתרגשות שאחזה בקרב הציבור לא ניתן להעלות על הכתב, אך לפחות דאגנו עבורכם במספר תמונות וקטעי וידיאו מאחורי הקלעים... צפייה מהנה!

צילום: דוברות סעד ומרפא  07/10/2015
 
© כל הזכויות שמורות לאתר 2525
למעלה
תגובות הגולשים:

תגובות הגולשים:
 
הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » ילדי 'סעד ומרפא' ובני פרידמן בדואט עם מרדכי בן דוד - תיעוד