ווב קונספטס
2525 - חדשות
2525 - אתר התמונות ומבזקי החדשות און ליין
4/6/2020 - יום חמישי י"ב בסיוון תש"פ
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » אלפים בקבלת הפנים המסורתית אצל שר התחבורה והמודיעין - צפו

אלפים בקבלת הפנים המסורתית אצל שר התחבורה והמודיעין - צפו

באירוע התמיכה השנתי שמתקיים בביתו של שר התחבורה והמודיעין, ישראל כ"ץ, בכפר אחים מידי שנה נכחו למעלה מ-3,500 חברי ליכוד בהם חברי הסיעה וראשי ערים.

במהלך האירוע נאם השר: "לפני שנה נפגשנו כאן ודיברתי על הצורך לארגן את שורות הליכוד ולהיערך לבחירות אפשריות, וזאת כדי לוודא שהליכוד ינצח, יקבל לפחות 30 מנדטים ורוב שרי הממשלה הבאה יהיו מהליכוד.

אז היו בחירות, ניצחנו בבחירות - כן יאיר גרבוז הגיע העת שאתה וחבריך תפנימו ותודו: הליכוד ניצח בבחירות, העם רוצה בליכוד ובדרכו! קיבלנו 30 מנדטים, בנימין נתניהו נבחר מחדש לראשות הממשלה, רוב שרי הממשלה הם אכן חברי הליכוד, ויש לנו סיעה מצוינת בכנסת.

התנגדתי למיזוג הליכוד עם סיעות נוספות בבחירות הקודמות ומדיניות זו הוכיחה את עצמה. גם בבחירות הבאות הליכוד יתמודד בכוחות עצמו, ובע״ה גם יגביר את כוחו!

ישראל מתמודדת כיום, בחזית הביטחונית, עם איומים רבים. קודם כל האיום הגרעיני האירני. דווקא כעת, אחרי חתימת ההסכם בין אירן למעצמות, עלינו לומר בצורה ברורה והעולם חייב להבין: ישראל לא תאפשר לאירן להתחמש בנשק גרעיני!

מנחם בגין קבע את העיקרון: להסיר איום השמדה מעל מדינת ישראל- והורה להפציץ את הכור האטומי בעירק, שבנו סדאם חוסיין וחבריו. ואנחנו, בעת הצורך, נמשיך באותה המדיניות. לא נאפשר למי שכופרים בזכות קיומה של ישראל ומאיימים בהשמדתה, להתחמש בנשק להשמדה המונית ולסכן את ביטחוננו!

בחזית הפנימית אנחנו נאבקים בטרור הפלשתיני על כל גווניו וסוגיו: ביהודה ובשומרון וגם בי-ם ובהר הבית. ירי ומטעני חבלה, בקבוקי תבערה, זיקוקים ואבנים. ואבן- גם אם היא נזרקת ע״י קטין בחסות הוריו, היא נשק לכל דבר. ועלינו לעשות הכל- ונעשה הכל- כדי להרתיע ולוודא שיהודים יוכלו לחיות, לנסוע ולבקר, בכל מקום בארץ ישראל- בשקט ובבטחה!

בחזית הצפונית: נסראללה וחיזבאללה הם שכירי חרב אירניים, שתפקידם האסטרטגי הוא להוות איום על העורף הישראלי, כזרועה הארוכה של אירן. במקרה של עימות וירי טילים לעבר ישראל, על נסראללה וחיזבאללה ולבנון כולה לדעת, כי ישראל תגיב במלוא העוצמה. לבנון תשלם את מלוא המחיר- ותחזור שנים רבות לאחור.

אני קורא לנשיא ארה״ב להוביל כעת מהלך עולמי ואזורי, שימנע את המשך חימוש החיזבאללה, ויביא לפירוק מנישקו- כולל הטלת סנקציות חריפות על לבנון, בדומה לסנקציות שהוטלו על אירן.

ישראל לא מעורבת במלחמה בסוריה, אבל לא תאפשר חציית קוים אדומים: ירי ופעולות טרור משטח סוריה לעבר ישראל, והעברת נשק מתקדם לחיזבאללה, באמצעות אירן, משטח סוריה ללבנון.

שמענו אתמול את דבריו של נשיא רוסיה ולדימיר פוטין, שהביע דאגה מפני ההשלכות של הפעולות הישראליות מול סוריה, וברצוני להשיב לו מכאן: מר פוטין הנכבד, אם אתה רוצה לשמור על אסד ומודאג מערעור שלטונו, תוודא שאיראן תחדל מניסיונותיה להקים חזית טרור מול ישראל ברמת הגולן ותפסיק להבריח נשק מסוריה ללבנון.

ישראל העניקה טיפול רפואי לפצועים רבים בחזית הסורית, אבל אין לנו כל כוונה לקלוט פליטים סוריים בישראל, כהצעתו חסרת האחריות הלאומית והתבונה המדינית של יו״ר האופוזיציה יצחק הרצוג.

בחזית הדרום: יש להפריד בין הסדרת ההיבט האזרחי לבין טיפול באיום הצבאי. אני בעד לנתק כל קשר אזרחי בין עזה לישראל, ולאפשר להם מוצא לעולם, תוך שמירת האינטרסים הביטחוניים של ישראל. אם הם רוצים להגר שיהגרו ואם הם רוצים להישאר שיישארו.

מי שחולם, כמו חיים רמון וציפי ליבני, שישראל תכבוש את עזה ותמליך את אבו מאזן- לוקה בעיוורון מוסרי ובהעדר ראיית המציאות. כיום, נוכח תופעת ההקצנה בעולם הערבי, הסיכוי שאבו מאזן ישתלט על עזה נמוך מהסיכוי שדעא״ש ישלוט בעזה, תוך שנים ספורות.

לצד תפקידי כשר המודיעין וכמ״מ רה״מ בהעדרו, ביקשתי להמשיך בתפקידי כשר התחבורה, כדי להשלים את מהפכת התשתיות והרפורמות החשובות למשק ולהוזלת יוקר המחייה, אותם אני מוביל זו השנה השביעית.

אתם נוסעים, ביחוד בימים אלה של חג הסוכות, צפונה, דרומה, מזרחה וגם ביישובי המרכז ורואים את המהפכה הגדולה שעוברת על כל מדינת ישראל. כבישים, רכבות, גשרים ומחלפים, שני נמלים חדשים שנבנים בחיפה ובאשדוד, שיביאו לתחרות ולהוזלת יוקר המחייה, שדה תעופה חדש ליד אילת- ע״ש אילן ואסף רמון, שמיים פתוחים ומחירי כרטיסי טיסה שווים לכל נפש, וכן: לפני כחודש הוצאתי לדרך גם את עבודות הרכבת הקלה בת״א וגוש דן.

הגיע הזמן אחרי 60 שנה של הבטחות והנחות סרק של אבני פינה, מגולדה מאיר ועד היום, שהפרוייקט החיוני והחשוב הזה יצא לדרך. ולמרות הלחצים וההפחדות (מהפקקים ועד החולדות) וכל ניסיונות הדחייה- פוצצנו את הגשר ויצאנו לדרך. כאשר ישקע האבק מעל העבודות יראו כולם שההחלטה שקיבלתי ללכת נגד הזרם ולהוציא את העבודות לדרך הייתה נכונה ותרמה רבות לחיזוק גוש דן ומדינת ישראל כולה!

צילום: מור ורדי / לע"מ  06/10/2015
 © כל הזכויות שמורות לאתר 2525
למעלה
תגובות הגולשים:

תגובות הגולשים:
 
הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » אלפים בקבלת הפנים המסורתית אצל שר התחבורה והמודיעין - צפו