ווב קונספטס
2525 - חדשות
2525 - אתר התמונות ומבזקי החדשות און ליין
5/8/2020 - יום רביעי ט"ו באב תש"פ
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » גוש- עציון בפריחה כלכלית: לראשונה קניון חדש בצומת הגוש

גוש- עציון בפריחה כלכלית: לראשונה קניון חדש בצומת הגוש

בימים אלו נבנה בצומת גוש –עציון קניון חדש המשתרע על כ-5000 מ"ר, אשר יכיל שלוש קומות מסחריות שיאוכלסו עם מיטב החברות כבר בחודשים הקרובים.

הקניון החדש שיקרא "מרכז הרים" בבעלות מבני עציון שהיא חברת בת של החברה לפיתוח גוש-עציון, נהנה ממיקום מרכזי (על ציר 60), ונגישות גבוהה, צפוי לשרת עשרות אלפי משפחות מהמעגל הקרוב (תושבי גוש עציון, אפרת וישובי לווין נוספים) וכן עוד אלפי פלסטינים המתגוררים באזור, אשר נוהגים לערוך את קניותיהם במקום, לכל אלה ניתן להוסיף את פוטנציאל הלקוחות המתניידים כדוגמת אלה הבאים לתור באזור, חיילים ועוד.

עד כה נהנה רמי לוי מבלעדיות באזור גוש-עציון, כאשר הסופר- מרקט שלו היה היחידי במתחם. כעת רשת שופר- סל הולכת להציב אלטרנטיבה למבקרים במקום, והצפי שעם פתיחת החנות ב-15 לאוקטובר הקרוב, התחרות ביניהם תיטיב עם תושבי הגוש והפריפריה.

בין החנויות הנוספות שניתן יהיה למצוא בקניון החדש: רשת פוקס, קפה גרג', רשת חנן-מכשירי כתיבה, פרו פארם, חנות מוזיקה, חנויות מזון מהיר, ורשתות מובילות נוספות.

הקניון החדש מצטרף למתחם קניות שכבר קיים בסמוך לקניון הנבנה, המכיל אופטיקה אלפרין, אינגליש קיק, ניצת הדובדבן, כפר השעשועים, תחנת דלק, ריקושט, חנות אלקטרוניקה, מסעדת רוזה, ועוד.

במועצה האזורית גוש-עציון מביעים סיפוק רב מהתנופה הכלכלית שנמצא האזור, ומקווים שהדבר יגרום לפיתוח ובניית תשתיות נוספות בגוש-עציון.

כמו כן, במועצה מציינים כי הקניון הנבנה הוא סמל של שיתוף פעולה וקידום שלום כלכלי", המשרת ישראלים ופלסטינים מאזור בית –לחם ועד חברון.

ראש המועצה האזורית גוש-עציון, דודי פרל העומד בראש היוזמה לפתיחת הקניון אמר כי, "עם פתיחתו של הקניון החדש, הנבנה בסטנדרטים גבוהים ויוקרתיים, תושבי האזור ייהנו מהיצע נרחב של חנויות ורשתות אופנה בסמיכות לביתם. זו עליית מדרגה במגוון ובכמות החנויות, כמו גם תחרות בריאה."

פרל הוסיף כי, "תושבי גוש-עציון כבר לא יצטרכו לנסוע לירושלים או לבית שמש על כל קנייה קטנה. המתחם החדש מהווה אלטרנטיבה ראויה ונגישה לתושבי האזור."

אלי בנשימול, מנכ"ל החברה לפיתוח גוש עציון, העוסק בהקמת פרויקט זה על כל היבטיו מזה ארבע וחצי שנים, מציין שכדאיות הפרויקט נבחנה בצורה מעמיקה ויסודית עם מיטב החברות במדינה תוך בחינת קהלי היעד, מאפייני צריכה, כוח הקנייה, מאפייני ההיצע, תכנון הקונספט והתמהיל, לרבות ניתוח SWOT וזאת בהתייחס למאפייני המיקום והמקום של הצומת ושטחי המסחר. "מדובר בהזדמנות עסקית גדולה של אזור מסחרי נגיש ומרכזי, עם פוטנציאל חשיפה לקהלים נייחים וניידים בכמויות נרחבות."

בנשימול הוסיף "שאילולא עזרתם הרבה של צוות רחב ומיומן של אנשי מקצוע פנים אירגוני ויועצים חיצוניים, שכאן המקום להודות להם, לא ניתן היה להרחיב את מעטפת האפשרי בעוד כמה מטרים ולאפשר לתושבי גוש עציון וסביבותיה להנות ממרכז מתקדם ובנראות גבוהה מתחת לאפם."

צילום: אבי עובדיה - יועץ תקשורת   21/09/2015
 

© כל הזכויות שמורות לאתר 2525
למעלה
תגובות הגולשים:

תגובות הגולשים:
 
הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » גוש- עציון בפריחה כלכלית: לראשונה קניון חדש בצומת הגוש