ווב קונספטס
2525 - חדשות
2525 - אתר התמונות ומבזקי החדשות און ליין
14/8/2020 - יום שישי כ"ד באב תש"פ
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » טקס החלפת מפקד פלוגת לוחמי מג"ב אילת - תמונות

טקס החלפת מפקד פלוגת לוחמי מג"ב אילת - תמונות

אמש נערך טקס החלפת מפקד פלוגה במג"ב אילת בראשות מפקד מג"ב דרום, נצ"מ אשר לוי, וסגנו סנ"צ מועין פורסאה, ובהשתתפות סגל הפיקוד של משטרת אילת בראשות מפקד המרחב נצ"מ קובי כהן, לוחמי ומתנדבי הפלוגה, משפחות הקצינים ונציגי המשפחות השכולות. רב פקד אבוטבול אלי סיים את תפקידו כמפקד פלוגת לוחמי מג"ב והעביר את נס הפיקוד לידיו של רב פקד רוי לוי.

מפקד מג"ב דרום, נצ"מ אשר לוי, ציין בדבריו במהלך הטקס כי "פלוגת לוחמי מג"ב אילת הינה פלוגה ייחודית. מפקדיה נבחרים בקפידה וכך גם המפקד הנכנס היום לתפקיד ומאחל לו בהצלחה. מאחל גם הצלחה למפקד היוצא שנשאר לפקד על כפרית נגב שבגזרת מג"ב דרום". רפ"ק אבוטבול, 38 נשוי + 2, משרת בחיל 18 שנים ומתוכם כשנתיים בתפקיד אותו סיים היום כמפקד הפלוגה באילת. בעברו שירת בבסיס ההדרכה בתפקיד ראש מגמת הפס"ד (הפרות סדר) והיה אמון על הכשרת לוחמי מג"ב והמשטרה לטיפול באירועים מסוג זה. רפ"ק אבוטבול ציין הערב כי "תפקיד מפקד הפלוגה טומן בחובו אתגר פיקודי וחשיבתי רב. בתפקיד זה הענקנו שירות ותחושת ביטחון, בגזרת המרחב, עשייה שחלקה לעיתים נסתרת מעיני הציבור. בזכות ערב-רב של שותפויות המאופיינים באופן ייחודי לעיר אילת והמרחב, שאפנו להקנות שקט ביטחוני לתושבים, כך גם בתחום הפלילי", ועוד הוסיף "מאחל למחליפי הצלחה בתפקיד המאתגר ורב המשמעויות".

רפ"ק אבוטבול יחל בימים הקרובים את תפקידו החדש - מפקד יחידת כפרי נגב, יחידת מג"ב האמונה על כלל ישובי הפריפריה, קיבוצים ומושבים, בגזרת מרחב נגב שבמחוז הדרומי במשטרה. החל מאמש התמנה, כאמור, לתפקיד מפקד הפלוגה רפ"ק רוי לוי. רפ"ק לוי, 36 נשוי + 2, נמצא בשירות בחיל 18 שנים. בתפקידו האחרון שימש מ"פ טירונים בבסיס ההדרכה של מג"ב בבית חורון. בין תפקידיו הבולטים שימש גם כסגן מפקד יחידת "קורל", יחידה ארצית לטיפול בהפרות סדר של משמר הגבול.

עם כניסתו לתפקיד, ציין המפקד הנכנס כי "היום מגיע אני ומקבל את הפיקוד על הפלוגה. נכון ומוכן לאתגר המנהיגותי והמקצועי הייחודי לפלוגת אילת. עבורי זאת זכות גדולה ומחוייבות אדירה לפקד על פלוגת לוחמי מג"ב אילת". בהמשך דבריו הוסיף ואמר - "מתחייב להוביל בדרך הראויה, למקד ולמצות באופן האופטימלי את הזמן שניתן לי, לקבוע סדר עדיפויות נכון, לפתח, לקדם וללמוד במטרה לשפר. מודה במעמד זה למפקד הפלוגה היוצא, רפ"ק אלי אבוטבול, ומאחל לו בשמי ובשם לוחמי הפלוגה הצלחה בתפקידו החדש".

צילום: חטיבת דובר המשטרה  24/08/2015
  


© כל הזכויות שמורות לאתר 2525
למעלה
תגובות הגולשים:

תגובות הגולשים:
 
הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » טקס החלפת מפקד פלוגת לוחמי מג"ב אילת - תמונות