ווב קונספטס
2525 - חדשות
2525 - אתר התמונות ומבזקי החדשות און ליין
1/6/2020 - יום שני ט' בסיוון תש"פ
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » מושב ׳עוזה׳: צעיר הצית רכב בכדי להתנקם בשוטר - תמונות

מושב ׳עוזה׳: צעיר הצית רכב בכדי להתנקם בשוטר - תמונות

אדם בשנות העשרים לחייו תושב מושב ׳עוזה׳, התנגש עם רכבו ברכב חונה במושב. בעל הרכב יצא מביתו על מנת להחליף פרטים והוא בתגובה החל לצעוק ולהשתולל. שוטר במשטרת קרית גת שגר בסמוך שמע את קול הצעקות וניסה להרגיע את הרוחות, נהג הרכב החל לקלל אותו ולאיים עליו. עוד באותו הלילה הגיע החשוד בסמוך לביתו של השוטר והצית רכב שחנה בסמוך לביתו כנקמה על ׳התערבותו׳.

לאור רגישותו וחומרתו של האירוע, החליט מפקד משטרת מרחב לכיש נצ״מ אלי כזרי להטיל את החקירה על היחידה המרכזית של מרחב לכיש בפיקודו של סנ״צ יגאל קלימיאן. ביום חמישי שעבר בשעות הערב הסגיר עצמו החשוד למשטרת קרית גת (ככל הנראה בשל לחץ שהפעילו עליו מקורביו). בהמשך הובא למשרדי ימ״ר לכיש לחקירה במהלכה הכחיש את המיוחס לו. במהלך הימים האחרונים ביססו חוקרי התשאול של ימ״ר לכיש תשתית ראייתית כנגדו ומעצרו הוארך פעמיים בבית משפט השלום באשדוד. ביום שני הוגשה כנגדו הצהרת תובע, והיום צפויה פרקליטות מחוז דרום להגיש נגדו כתב אישום בבית משפט מחוזי באר שבע בגין הצתה ואיומים.

מפקד משטרת מרחב לכיש נצ״מ אלי כזרי ציין כי מדובר באירוע חמור ואמר: ״כבר מהרגע הראשון התייחסנו לאירוע כאירוע חריג וכפועל יוצא השקענו את כל המשאבים המרחביים לטובת הצלחת החקירה. היום יועמד החשוד לדין בגין מעשיו החמורים שנבעו בעיקר מתוך תאוות נקם״.

צילום: חטיבת דובר המשטרה  20/08/2015
 
© כל הזכויות שמורות לאתר 2525
למעלה
תגובות הגולשים:

תגובות הגולשים:
 
הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » מושב ׳עוזה׳: צעיר הצית רכב בכדי להתנקם בשוטר - תמונות