ווב קונספטס
2525 - חדשות
2525 - אתר התמונות ומבזקי החדשות און ליין
26/7/2021 - יום שני י"ז באב 5781
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » חיפה: פורום דרור של הליכוד אירח את ח"כ מיקי זוהר - תמונות

חיפה: פורום דרור של הליכוד אירח את ח"כ מיקי זוהר - תמונות

פורום דרור של חברי הליכוד בחיפה, אירח את ח"כ מיקי זוהר (הליכוד) למפגש היכרות ולשיח פעילים. המפגש נערך ביוזמת יו"ר ועידת צעירי הליכוד אריאל קלנר, תושב העיר אשר עומד בראש הפורום, ואליו הוזמן גם נציג המפלגה במועצת העיר חיפה, חבר המועצה שמשון עידו. ח"כ זוהר בירך את חברי הפורום על פועלם לחיזוק הליכוד, והתייחס למאבק כנגד תמיכת העירייה בתיאטרון אל מידאן.

"ישראל היא בראש ובראשונה יהודית ולאחר מכן דמוקרטית, אין אבסורד גדול יותר מאשר תמיכה של עיריית חיפה, במימון ההצגה המבישה בתיאטרון אל מידאן, מכספי משלם המיסים החיפאי". אמר ח"כ זוהר. לדבריו העיר חיפה היא אבן דרך בתולדות מדינת ישראל וחשוב מאוד לשמור על המרקם העדין בין האוכלוסיות השונות כאן. "יחד עם זאת, צריך להיות ברור כשמש, כי לא תינתן במה -תרתי משמע- לעידוד גורמי טרור במסווה של תרבות". חבר הכנסת גם החמיא למאבקו של שמשון עידו במועצת העיר וציין כי פעילותו (של שמשון) חשובה מאוד לשמירה על הזהות והצביון היהודי של חיפה. "שמחתי לשמוע שיש בחיפה תושבים רבים שנושאים בגאון את דגל המדינה, ומגלים נחישות ויוזמה כנגד כל ניסיון שפל לעידוד פעילות פרו פלסטינית בחיפה. אמשיך לפעול בתוך הליכוד ומוסדותיו על מנת לשמור על ערכי המפלגה ולשמש פה ואוזן קשבת למצביעיה". ציין זוהר.

יו"ר פורום דרור, אריאל קלנר אמר: "אני מחזק את עמידתו של ידידי, חבר המועצה שמשון עידו, בשמירה על חיפה יהודית ציונית. אני קורא לח"כ מיקי זוהר להיאבק על עמדות הליכוד המסורתיות, למנוע מראות גירוש והרס בבית אל ולהיאבק על הריבונות בהר הבית. אנו בפורום דרור ניתן לו את כל הגיבוי לכך".

צילום: יעקב וונובוי  22/07/2015
 

© כל הזכויות שמורות לאתר 2525
למעלה
תגובות הגולשים:

תגובות הגולשים:
 
הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » חיפה: פורום דרור של הליכוד אירח את ח"כ מיקי זוהר - תמונות