ווב קונספטס
2525 - חדשות
2525 - אתר התמונות ומבזקי החדשות און ליין
22/7/2019 - יום שני י"ט בתמוז תשע"ט
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » ירושלים: כ-1000 מטריות נפרסו מעל ראשי העוברים והשבים - צפו

ירושלים: כ-1000 מטריות נפרסו מעל ראשי העוברים והשבים - צפו

לאחר שעיטר רחובות רבים ברחבי העולם, פרויקט רחוב המטריות הגיע לישראל: למעלה מ-1,000 מטריות נפרסו מעל ראשי העוברים והשבים ומקשטות את מדרחוב יואל משה סלומון ההיסטורי בירושלים. המיצג פותח את עונת הקיץ במרכז העיר ומהווה יריית הפתיחה לקמפיין "העירה" שהושק על ידי עיריית ירושלים וחברת עדן.

פרויקט רחוב המטריות שהצבתו החלה במדרחוב משה יואל סולומון ימשך עד 5 באוקטובר, במסגרתו יפעלו במדרחוב אומני רחוב שונים והפקות מוזיקה מקומיות. רחוב המטריות הינו יוזמה של חברת עדן, החברה לפיתוח מרכז ירושלים, ומופק על ידי חברת "מנהל קהילתי לב העיר" באמצעות חברת "סידארתא". הפרויקט הצליח לרתום אליו גם שותפים מהמגזר הקמעונאי כדוגמת רשת "סופר-פארם" שהשתתפה בהקמתו וסוחרי מתחם נחלת שבעה אשר מבקשים לקחת חלק פעיל בקידום הפרויקט באזורם. פרויקט רחוב המטריות, במסגרתו מכסים רחוב שלם במטריות צבעוניות, הופיע בשנים האחרונות בעשרות רחובות בעולם: בפורטוגל, תורכיה, סרביה, גרמניה, קמבודיה ועוד.

כעת חברת עדן, משיקה את הפרויקט בישראל במלוא הדרו. מטרת הפרויקט היא להפוך את חווית השוטטות במרכז העיר ירושלים לחוויה אינטראקטיבית ומלאת חיים. המיצב הצבעוני והייחודי מסמן יותר מכל את החזרה של המבקרים למרחב העירוני, הפתוח והמזמין. את רחובותיה הקסומים של שכונת נחלת שבעה במרכז ירושלים, פוקדים מידי יום אלפי תיירים ותושבים, המבקשים לטעות טעם של "נוסטלגיה עירונית" וללכת לאיבוד בין חנויות הבוטיק, המזכרות ובתי הקפה הייחודיים. הפרויקט, שימשוך אליו את התיירים הרבים שמטיילים במרכז ירושלים, ימנף את העסקים במדרחוב יואל משה סלומון ונחלת שבעה כולה. בשנתיים האחרונות אזור מרכז ירושלים הופך למרחב ציבורי מלא חיים המציע למבקרים בו מגוון רחב של פעילויות ועסקי בוטיק ייחודיים. דבר זה גם לא נעלם מעיניהן של רשתות השיווק השונות שפתחו בשנה האחרונה סניפים במרכז העיר לרבות: סופר-פארם, פוקס, ללין, קפה לנדוור ואחרים.

ראש-העיר ירושלים, ניר ברקת מציין כי "מרכז העיר הפך לחוויה תיירותית ותרבותית ואנו ממשיכים לפתח את המרחב הציבורי לטובת מיליוני המבקרים והתיירים ותושבי ירושלים שנהנים להגיע למרכז העיר לקניות, בילוי ולשוטט בין פינות החמד והאזורים היפים בו".

צילום: סינדי אזולאי  29/06/2015
 


© כל הזכויות שמורות לאתר 2525
למעלה
תגובות הגולשים:

תגובות הגולשים:
 
הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » ירושלים: כ-1000 מטריות נפרסו מעל ראשי העוברים והשבים - צפו