ווב קונספטס
2525 - חדשות
2525 - אתר התמונות ומבזקי החדשות און ליין
5/6/2020 - יום שישי י"ג בסיוון תש"פ
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » עכו: השופט מוחמד עלי מונה לנשיא מועדון רוטרי - תיעוד מהטקס

עכו: השופט מוחמד עלי מונה לנשיא מועדון רוטרי - תיעוד מהטקס

טקס חילופי נשיאי מועדון רוטרי בעכו נערך במסעדת אל מרסא בעיר העתיקה במעמד שופט בית משפט העליון סלים ג'ובראן, ראש העיר עכו שמעון לנקרי, שופטים וחברי מועדון רוטרי. נשיא המועדון היוצא יוסי פיטוסי העביר את תפקידו למחליפו השופט מוחמד עלי. את האירוע הנחה דודו הררי, מנכ"ל החברה לפיתוח עכו העתיקה, חבר המועדון שכיהן בעבר גם כנשיא המועדון.

בטקס השתתפו אורחים רבים וביניהם חברי מועדוני רוטרי מעכו ומהאזור, פרקליטים, מנכ"ל המכללה האקדמית גליל מערבי ירון ריייז וסגן מזכ"ל הבאהיים, ג'לאל חטאמי המסיים את תפקידו בימים אלה. במהלך הטקס אמר השופט ג'ובראן: "עכו היתה ונשארה אצלי לא רק מחוז ילדותי שבו עוצבתי, אלא גם עיר המסמלת יותר מכל הערים בארץ ובערים רבות אחרות בעולם את החברותא שבין הקהילות, ללא הבדל בין עדות, דתות ולאומים". לדבריו, למועדון רוטרי תרומה גדולה בהתפתחות מערכת היחסים כפי שהיא היום.

ראש העיר עכו שמעון לנקרי בירך את האורחים ואמר, כי הוא רואה בשופט עלי שמונה כאמור לנשיא המועדון לממשיך דרכו של השופט ג'ובראן במעורבותו בקהילה. לנקרי העלה על נס את פעילותו היוצאת דופן של הנשיא היוצא יוסי פיטוסי והבטיח להמשיך לתמוך ולסייע לארגונים החברתיים בעיר שפועלים בהתנדבות למען החיבור בין הקהילות.

צילום: נעים עובד  17/06/2015
 
© כל הזכויות שמורות לאתר 2525
למעלה
תגובות הגולשים:

תגובות הגולשים:
 
הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » עכו: השופט מוחמד עלי מונה לנשיא מועדון רוטרי - תיעוד מהטקס