ווב קונספטס
2525 - חדשות
2525 - אתר התמונות ומבזקי החדשות און ליין
3/3/2021 - יום רביעי י"ט באדר 5781
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » כביש 3: ניסו לגנוב כבל מתשתיות של בזק ונתפסו - תמונות

כביש 3: ניסו לגנוב כבל מתשתיות של בזק ונתפסו - תמונות

"ניסו לגנוב כבל מתשתיות של בזק, לאחר שהבחינו בשוטרים ניסו להימלט כאשר הם כמעט דורסים אחד מהשוטרים עם רכבם, נוסעים בפרעות תוך סיכון משתמשי הדרך, וכעבור כמה דקות נעצרים על ידי שוטרים אחרי מרדף קצר".

התקבל דיווח במוקד 100 של מרחב לכיש מחוז דרום על שני חשודים שנמצאים באיזור כביש 3 בשטח של תחנת קרית מלאכי ומתעסקים עם כבל השייך לתשתיות של חברת בזק.שוטרי משטרת קרית מלאכי הגיעו למקום באפון מידי.כאשר הבחינו בהם-רצו החשודים לרכבם שהיה לידם והחלו להימלט מהשוטרים תוך שהם כמעט עולים על רגליו של אחד מהשוטרים.החשודים המשיכו במנוסתם הפרועה בכביש 3 תוך חצית צמתים באור אדם, חצית קו לבן וסיכון ממשי של משתמשי הדרך.לבסוף הם נעצרו בצומת כנות במחסום המשטרתי.ברכבם נתפסו חלקים מהכבל.כמו כן נתפסה סכין במקום.

החשודים נעצרו והועברו לחקירה.מדובר בתושבי מרכז הארץ, בשנות ה30 לחייהם .הוברר כי הנהג הוא פסול לנהיגה.לטענתו מסר כי ברחו בגלל שנבהלו מהשוטרים.החשוד השני טען כי ברחו בגלל שחברו פסול לנהיגה.הם נכלאו, הובאו לבית משפט ומעצרם הוארך.

מפקד משטרת קרית מלאכי סנ"צ סמי מרציאנו שיבח את שוטריו על פעילותם הנחושה והמקצועית.נעצרו חשודים שניסו לפגוע בתשתיות בזק ותוך הימלטותם מהשוטרים סיכנו את משתמשי הכביש תוך כדי שאחד מהחשודים נוהג , לפי החשד, בפסילה.

צילום: חטיבת דובר המשטרה  01/06/2015
 © כל הזכויות שמורות לאתר 2525
למעלה
תגובות הגולשים:

תגובות הגולשים:
 
הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » כביש 3: ניסו לגנוב כבל מתשתיות של בזק ונתפסו - תמונות