ווב קונספטס
2525 - חדשות
2525 - אתר התמונות ומבזקי החדשות און ליין
22/1/2021 - יום שישי ט' בשבט 5781
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » דו קיום: תושבי העיר עכו יהודים וערבים לומדים יחד - תמונות

דו קיום: תושבי העיר עכו יהודים וערבים לומדים יחד - תמונות

חברי קבוצת "מילה במילה" נפגשו במרכז הבינלאומי לשימור ע"ש העיר רומא, שבעיר העתיקה, במסגרת התכנית שבה הם לומדים עברית וערבית, המופעלת על ידי קיבוץ המחנכים של תנועת דרור ישראל, בשיתוף עם רשת המתנ"סים, מוטב יחדיו ועיריית עכו. במסגרת התכנית לומדים המשתתפים את השפה המדוברת, באופן חברתי וחוויתי, על מנת ליצור נקודות חיבור נוספות בין תושביה של העיר עכו.

הלימודים מתקיימים בשתי קבוצות מקבילות, קבוצה ללימוד עברית וקבוצה ללימוד ערבית, בנוסף, נערך בכל חודש מפגש בין שתי הקבוצות להכרות, לתרגול ולשיחה על החיים בעיר. המפגש החודשי נערך הפעם במרכז השימור. בחלקו הראשון של המפגש, הכירו המשתתפים אחד את השני, ותרגלו שיחה בשפה אותה הם לומדים. בחלקו השני, נערך סיור במרכז השימור ודיון בין חברי הקבוצה. את הסיור הדריכה אורנית בבני שנק, רכזת פעילויות לקהילה ולציבור, המשתתפת גם היא בפרויקט מילה במילה.

רעיה משה, חברת הקבוצה מספרת: "המפגש היה מרתק וחוויתי, לא ציפיתי שארגיש ככה- זאת הפעם הראשונה שדיברתי בערבית בפני מעגל רחב, התרגשתי מאוד. המפגש במרכז השימור היה מעניין ותרם לאווירה המיוחדת. הפרויקט הזה הוא הרבה מעבר ללימודי ערבית". מפגשי קבוצת "מילה במילה" מתקיימים בימי חמישי בשעה 17:30 במתנ"ס בית היימן

צילום: דוברות עיריית עכו  01/06/2015
 
© כל הזכויות שמורות לאתר 2525
למעלה
תגובות הגולשים:

תגובות הגולשים:
 
הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » דו קיום: תושבי העיר עכו יהודים וערבים לומדים יחד - תמונות