ווב קונספטס
2525 - חדשות
2525 - אתר התמונות ומבזקי החדשות און ליין
8/8/2020 - מוצאי שבת י"ח באב תש"פ
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » ח"כ מיקי זוהר ערך סיור במועצה האזורית מטה בנימין - תיעוד

ח"כ מיקי זוהר ערך סיור במועצה האזורית מטה בנימין - תיעוד

חבר הכנסת מיקי זוהר (ליכוד) ערך היום סיור הכרות במועצה האזורית מטה בנימין וביישובים שילה עפרה ועמונה. ח"כ זוהר היה אורחם של יו"ר המועצה אבי רואה, סגנו ישראל גנץ ויו"ר סניף הליכוד שבח שטרן, הראשון בסדרת הסיורים שעורכים בבנימין לחכי"ם החדשים של הכנסת ה-20. במהלך הסיור ביקר חבר הכנסת בתל שילה הקדומה והתרגש מהמיצג במרכז המבקרים.

לאחר הסיור אמר חבר הכנסת זוהר: "זה מסוג הסיורים שנותנים לך הרבה תובנות חשובות לחיים בארץ ישראל ובכלל. אתה מבין את מהות החיים של המתיישבים, את ההקרבה שלהם ועד כמה הם חשובים לעם ישראל. יהודה ושומרון זו ארץ ישראל היפה ואני מתכוון בעזרת השם לשמור עליה ולהעצימה".

יו"ר מועצת מטה בנימין ומועצת יש"ע אבי רואה: "התרשמנו עמוקות מח"כ זוהר והתרגשנו מעמדותיו התרומיות בנושא החברה הישראלית, מדינת ישראל כמדינה יהודית והזכות של עמ"י להתיישב בחבלי א"י, תוך מתן מענה לסוגיות שעולות בשל נוכחותה של אוכלוסייה נוספת במרחב כמו בני מיעוטים ואחרים. אנו בטוחים שח"כ זוהר יביא לכנסת רוח משמעותית שתביא לאחדות עם ישראל".

סגן ראש המועצה ישראל גנץ: "הכרתי היום ח"כ חדש צעיר ונמרץ ושמחתי להכיר לו את מרחבי בנימין וכל הטוב שבה. אני מעריך מאוד את ההתעקשות להגיע ליו"ש בכלל ובנימין בפרט כבר בתחילת הדרך. אני סמוך ובטוח כי בזכות עמידתו האיתנה על זכותנו בארץ יהיו שיתופי פעולה רבים פוריים ומעולים ואני מאחל למיקי בהצלחה רבה בתפקידו החדש".

יו"ר סניף הליכוד שבח שטרן חידד בפני ח"כ זוהר את הצורך בהסדרת הבתים שניבנו בהתיישבות ביו"ש על ידי ובתמיכת ממשלות ישראל. שטרן: "בתים רבים בהתיישבות מאוימים בעתירות על ידי עמותות שמאל קיצוני. על ממשלת ישראל בראשות הליכוד מוטלת החובה ליצור הסדר חוקי להשארתם"

צילום: דוברות ח"כ זוהר  29/04/2015
 
© כל הזכויות שמורות לאתר 2525
למעלה
תגובות הגולשים:

תגובות הגולשים:
 
הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » ח"כ מיקי זוהר ערך סיור במועצה האזורית מטה בנימין - תיעוד