ווב קונספטס
2525 - חדשות
2525 - אתר התמונות ומבזקי החדשות און ליין
23/9/2020 - יום רביעי ה' בתשרי 5781
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » פסח 2015: בנימין נתניהו ומשפחתו בסיור בדרום - תמונות

פסח 2015: בנימין נתניהו ומשפחתו בסיור בדרום - תמונות

ראש הממשלה בנימין נתניהו, רעייתו שרה נתניהו ובניהם יאיר אבנר טיילו היום בנגב. ראש הממשלה ומשפחתו טיילו בגן הלאומי ממשית. במהלך הביקור בגן הלאומי הושב לטבע הנשר שנפגע קשה מההרעלה בעין עבדת. הנשר הושב לטבע אחרי שטופל בבית החולים לחיות בר של הספארי ורשות הטבע והגנים. בהמשך ביקר ראש הממשלה יחד עם משפחתו בעיר דימונה ובקרית הסייבר בבאר-שבע.

ראש הממשלה בנימין נתניהו: "משפחתי ואני מבלים כאן בנופי הארץ היפה שלנו, כמו המוני משפחות בישראל. אנחנו נמצאים כאן בממשית, עיר עתיקה בנגב, אנחנו רואים כאן את הנגב שלנו במלוא תפארתו העתיקה וגם בעתיד הזוהר שלו שהולך ונבנה בערים כמו באר שבע ודימונה, בהן נבקר בהמשך היום. ליד תל שבע, מקום שבו היה אברהם אבינו לפני כמעט 4,000 שנה אנחנו מקימים את קריית הסייבר, תופסים את העתיד בידיים. אני מאחל לכל המטיילים בישראל ליהנות בחג, שמרו על עצמכם, תנהגו בזהירות כדי שהחג ימשיך להיות שמח. אני מבקש גם לשלוח תודה לכל חיילי צה"ל ולחיילי משמר הגבול, אנשי כוחות הביטחון והמשטרה ששומרים עלינו בכל יום, גם ביום הזה, ובהזדמנות הזאת אני מבקש לשלוח החלמה שלמה לחיילי צה"ל הפצועים שפעלו בנחישות ובאומץ לב כדי לסכל את הפיגוע. חג שמח לכם, לכל בית ישראל".

ראש הממשלה נתניהו התייחס גם לעסקה עם איראן: "ישראל שותפה לקביעה שעם פקיעת הסכם הגרעין עם איראן זמן הפריצה של איראן להשגת פצצות גרעין יהיה אפסי. זאת תהיה התוצאה הבלתי נמנעת של ההסרה האוטומטית של המגבלות, דבר שיאפשר לאיראן להשיג כושר ייצור בהיקף תעשייתי".

צילום: עמוס בן גרשום - לע"מ  8/4/2015 20:25
 

© כל הזכויות שמורות לאתר 2525
למעלה
תגובות הגולשים:

תגובות הגולשים:
1. הערה 9-4-2015 02:25
* מן
לא נכון לפרסם תמונות נשים זה לא יושר
 
הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » פסח 2015: בנימין נתניהו ומשפחתו בסיור בדרום - תמונות