ווב קונספטס
2525 - חדשות
2525 - אתר התמונות ומבזקי החדשות און ליין
24/1/2021 - יום ראשון י"א בשבט 5781
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » נתפסו 75 טרקטורונים ואופנועים בחשד למעורבות בפשיעה - צפו

נתפסו 75 טרקטורונים ואופנועים בחשד למעורבות בפשיעה - צפו

75 כלים מסוג של טרקטורונים, אופנועים , באגי ורייזר החשודים כמעורבים בפשיעה בתחום מרחב הנגב נתפסו אתמול על ידי שוטרי משטרת תחנת עיירות והמחוז הדרומי בפיקודו של סנ"צ יניב שלמה, כלי הרכב הועברו לאחסון במגרש משטרתי עד לסיום חקירת הבעלים והבדיקות הפורנזיות.

עם כניסתו לתפקיד של מפקד המחוז הדרומי ניצב יורם הלוי החליט ניצב הלוי ביחד עם סגל הפיקוד הבכיר של המחוז הדרומי על שורה של צעדים ותהליכי עבודה לשימור ולשיפור הישגי המחוז בכל הקשור ללחימה בפשיעה , שירות לאזרח והמאבק בתאונות דרכים . בהיעדר תוספת שוטרים ואמצעים נדרש המחוז הדרומי להתמודד עם אתגרים רבים ומורכבים המאפיינים את הגזרה. הדרך המיטבית להתמודדות עם מאפייני ואתגרי המחוז הדרומי היא בהתמקדות ,התייעלות שימוש והפעלה חכמה ויצירתית של המשאבים וכוח האדם הקיים. אחד הצעדים המשמעותיים עליהם החליט ממ"ז דרום הוא ביצוע מבצעי פשיעה גדולים של מאות שוטרים בתא שטח ובאזורים מוגדרים לפרק זמן קצוב.

בתחנת עיירות ביצעו ניתוח של מחוללי הפשיעה ונמצא כי כלי הרכב מהסוג שנתפס משמשים כתשתית לפעילות עבריינית בגזרת מרחב נגב. על פי הניתוח האזור חולק לשש גזרות בהן בוצעו 57 חיפושים במהלכם נתפסו 75 כלים, שהועמסו על עגלות גרירה ורכבי גרר שהוכנו מבעוד מועד והועברו למקום אחסון לשם בדיקות פורנזיות ואחרות. במהלך היום נחקרו 36 חשודים ונעצרו שלושה חשודים בגין אחזקת סמים, שהות בלתי חוקית ותקיפת שוטר.

מפקד תחנת עיירות סנ"צ יניב שלמה ציין כי מדובר בחשיבה שונה שהיא מחוץ לקופסא ואשר נועדה לפגוע בתשתית עצמה שמשמשת את הגורמים העבריינים בפעילותם ואף מהוה פגיעה כלכלית בהם. עוד הוא ציין כי ישנם עוד כ-30 כלי רכב שטרם נתפסו ושנערכים סריקות לאיתורם וכי בסיום החקירה והבדיקות אל מול הרשויות השונות, רישוי, מיסים ועוד, יוחלט האם להגיש בקשה לחלט את כלי הרכב שנתפסו.

צילום: חטיבת דובר המשטרה  26/03/2015
 

© כל הזכויות שמורות לאתר 2525
למעלה
תגובות הגולשים:

תגובות הגולשים:
1. הבדואים ידרשו מרובי ריבלין רישוי לטרקטורטונים 26-3-2015 21:01
* שמעון יפה נוף
מהצילומים רואים שאין רישוי לטרקטורונים .
השמאל מארגן צעדת 4 ימים של בדואים ( בשכר ) מהנגב לבית רובי ריבלין ("משכן הנשיא" יעני) בדרישה לאשר את כל הבניה הפושעת ושדידת אדמות לא להם של הבדואים בנגב .
כדאי שידרשו גם רישוי לכל הטרקטורונים .
החרמתם פוגעת הפרנסת הבדואים מליקוט ציוד חקלאי ואחר מהיהודים שבנגב.
 
הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » נתפסו 75 טרקטורונים ואופנועים בחשד למעורבות בפשיעה - צפו