ווב קונספטס
2525 - חדשות
2525 - אתר התמונות ומבזקי החדשות און ליין
29/11/2020 - יום ראשון י"ג בכסלו 5781
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » הרמת כוסית ב'עוז וגאו"ן' לרגל ניצחון המחנה הלאומי - תמונות

הרמת כוסית ב'עוז וגאו"ן' לרגל ניצחון המחנה הלאומי - תמונות

במעמד עשרות תושבים מאזור גוש עציון וישובי יהודה כמו גם תומכים מירושלים התקיים הבוקר (שישי 20.3) בשמורת 'עוז וגאו"ן' שבצומת גוש עציון טקס הרמת כוסית לחיי עם ישראל ולרגל ניצחון המחנה הלאומי בבחירות.

סגן ראש מועצת גוש עציון, משה סביל, ברך בשם המועצה על ההישג הגדול. כמו כן נכח באירוע ראש סניף 'הליכוד' בהר חברון, יהודה גליק, שבירך את הנוכחים ואת עם ישראל כולו על ההישג. גליק הזכיר בדבריו את חובת ההודיה האישית שלו לקב"ה על הנס שאירע לו כשניצל מההתנקשות לפני חודשים מספר, ומאידך גם את חובת ההודיה של עם ישראל כולו על ההישג המרשים של המחנה הלאומי בבחירות האחרונות. גליק הוסיף וציין כי "קרבן הפסח שעליו נקרא מחר מבטא את רוח החירות, את המחויבות לעם והאמונה הגדולה בקב"ה". בדבריו הזכיר את עצמת האמונה כפי שבאה לידי ביטוי בדם הקורבן שהושם על מזוזות בתי עם ישראל והוסיף כי "המלאכה עוד רבה לפנינו ולשם כך נזדקק לרוח המיוחדת של כולם בהמשך הדרך".

 

הלן פרידמן ראש ארגון Afsi (אמריקאים למען ביטחון ישראל), נשאה גם היא דברים בהם הביעה את אכזבתה מהתנהלות ממשל אובמה כלפי ראש הממשלה נתניהו ומדיניותו. בהמשך הדברים בירכה את עם שיראל על הבחירה הדמוקרטית בה הביע העם הישראלי את עמדתו העצמאית מבלי להיכנע לתכתיבים חיצוניים. פרידמן הוסיפה והביעה תמיכה במאבק הכולל על ארץ ישראל וציינה בדבריה את חובתו ההיסטורית של העם היהודי להחיל את ריבונותו על שטחי ארץ ישראל כולה. האירוע הסתיים בהרמת כוסית וברכת 'הטוב המטיב' ו'בורא פרי הגפן' "מתוך תודה על העבר ותפילה לעתיד", כלשונו של יהודה גליק.

 

מאחורי הטקס שהתקיים בתום ההרצאה השבועית המתקיימת ב'עוז וגאו"ן' עמדה תנועת 'נשים בירוק' שראשיה, יהודית קצובר ונדיה מטר, מספרות על אוירה מרוממת שהייתה נחלת המבקרים הרבים במקום. "החשש שהיה לפני שבוע נמוג וכעת כולנו חדורי אנרגיות חיוביות להמשך העשייה למען ארץ ישראל ועם ישראל".

צילום: נשים בירוק  20/03/2015
 © כל הזכויות שמורות לאתר 2525
למעלה
תגובות הגולשים:

תגובות הגולשים:
 
הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » הרמת כוסית ב'עוז וגאו"ן' לרגל ניצחון המחנה הלאומי - תמונות