ווב קונספטס
2525 - חדשות
2525 - אתר התמונות ומבזקי החדשות און ליין
2/6/2020 - יום שלישי י' בסיוון תש"פ
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » ירושלים: לוחמי האש חילצו לכודה מדירה בקריית מנחם - תיעוד

ירושלים: לוחמי האש חילצו לכודה מדירה בקריית מנחם - תיעוד

אשה כבת 30 נפצעה קשה כתוצאה משריפה שפרצה בדירתה ברחוב מקסיקו בירושלים, מתנדבי איחוד הצלה מסניף 'ירושלים' העניקו לה טיפול רפואי ראשוני.

רשף משנה רוני סונינו קצין כיבוי שפעל במקום: הוזעקנו לשריפה בדירה ברחוב מקסיקו שבשכונת קריית מנחם. הגענו למקום האירוע בכוח של שלושה צוותי כיבוי ומנוף. מיד כשהגענו למקום הבחנתי בעשן ולהבות שיוצאות מדירה בקומה הרביעית בבניין. צוותי הכיבוי נכנסו לדירה שבערה באש חזקה מאוד ולאחר סריקה אותרה במקום דיירת כבת 30 בערך במצב קשה וללא הכרה, חילצנו את הדיירת מהבניין אל כוחות מד"א. במקביל לפעולות החילוץ, לוחמי האש השתלטו על השריפה וביצעו סריקות נוספות, בסריקות הללו לא איתרנו לשמחתנו לכודים נוספים.

מחקירה ראשונית שבוצעה ע"י צוות החקירה בפיקודו של רע"ן חקירות בכב"ה ירושלים טפסר משנה שמואל תורג'מן. עולה חשד כי השריפה החלה בעקבות תבשיל שנשכח על הגז בעת בישול. כתוצאה מבישול יתר של התבשיל התלקח הסיר, ובתורו הצית וילונות, מדפים וארונות סמוכים במטבח, התלקחות שגרמה בסופו של דבר לעשן רב ולשריפת הדירה. עוד עולה כי ככה"נ הדיירת ישנה בעת הבישול ולא שמה לב לשריפה. כשהדיירת התעוררה בשלב מסויים השריפה הייתה בשלב מתקדם עם תוצרי שריפה רעילים רבים. הדיירת קמה ממיטתה וניסתה להימלט מהבית, אך העשן והחום הרב הכריעו אותה עוד בטרם הספיקה למלט את עצמה. בכבאות והצלה מבקשים מהציבור לא להשאיר בשום מצב מקור אש או חום גלוי בכלל, ותבשילים על הכיריים בפרט ללא השגחה.

צילום: דוברות כב"ה ירושלים   08/03/2015
 


© כל הזכויות שמורות לאתר 2525
למעלה
תגובות הגולשים:

תגובות הגולשים:
 
הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » ירושלים: לוחמי האש חילצו לכודה מדירה בקריית מנחם - תיעוד