ווב קונספטס
2525 - חדשות
2525 - אתר התמונות ומבזקי החדשות און ליין
1/6/2020 - יום שני ט' בסיוון תש"פ
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » חשד: תושב מועצה אזורית אשכול סייע לחמאס לייצור רקטות - צפו

חשד: תושב מועצה אזורית אשכול סייע לחמאס לייצור רקטות - צפו

סוחר מעזה הזמין סחורה מבעלי עסקים בישראל, שילם עבורה בכל פעם בדרך אחרת ותיאם מוביל ישראלי שיעביר את הסחורה במעבר כרם שלום לאחר שזו הוסלקה במשאית. הסחורות הדו-שימושיות היו מגיעות לחשוד תושב מועצה אזורית אשכול, שם במשק השייך לו היו פורקים את הסחורות, שכללו ברזל בכמויות גדולות, ומעמיסים אותן שוב תוך הסלקה בינות לציוד המותר להכנסה לרצועת עזה.

חקירה משותפת של ימ"ר נגב, שב"כ ורשות המיסים הביאה למעצרם של שלושה ישראלים האחד תושב ישוב במועצה אזורית אשכול והשניים האחרים ממרכז הארץ, בחשד של מכירה והעברה של סחורות דו-שימושיות שאסורות בכניסה לרצועת עזה, מאחר ומדובר בסחורות שיכולות לשמש את ארגוני הטרור לשם שיקום התשתיות שלהם שנהרסו במהלך "צוק איתן" בתמורה לסכומי כסף גדולים וכל זאת באמצעות חברות קש לאחר שהוזהרו לבל ימשיכו למכור לסוחרים מעזה את הסחורות המדוברות.

מפקד המחוז הדרומי ניצב יורם הלוי: "הפרשה החמורה שהותרה לפרסום היום שמה "זום אין" - תופעה רחבה ומדאיגה של ישראלים בעלי עסקים שתמורת בצע כסף פוגעים קשות בביטחונה של מדינת ישראל על ידי החדרת חומרי גלם המגיעים ישירות לידי החמאס לטובת ייצור רקטות, טילים ושלל אמצעי לחימה".

צילום: חטיבת דובר המשטרה  02/03/2015
 


© כל הזכויות שמורות לאתר 2525
למעלה
תגובות הגולשים:

תגובות הגולשים:
 
הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » חשד: תושב מועצה אזורית אשכול סייע לחמאס לייצור רקטות - צפו