ווב קונספטס
2525 - חדשות
2525 - אתר התמונות ומבזקי החדשות און ליין
4/8/2020 - יום שלישי י"ד באב תש"פ
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » ניידת טיפול נמרץ ליום הולדתו ה-90 של מתנדב מד"א - תמונות

ניידת טיפול נמרץ ליום הולדתו ה-90 של מתנדב מד"א - תמונות

בטקס מרגש שנערך בתחנת מד"א ירושלים, חגגו במד"א את יום הולדתו ה-90 של נורמן פיינגולד מתנדב מד"א המבוגר ביותר, לכבוד המאורע, החליטו באגודת נוצרים ידידי מד"א בבריטניה לצאת בקמפיין מיוחד "90 אלף פאונד לכבוד 90 שנות חייו של המתנדב המבוגר ביותר במד"א" במטרה לרכוש ניידת טיפול נמרץ חדשה לכבודו של נורמן.

מבצע גיוס התרומות הוכתר כהצלחה ובמהלך האירוע הוענקה לנורמן המתנה הייחודית. ניידת טיפול נמרץ חדשה הנושאת את הקוד המבצעי "90"1 המייצגת את גילו של נורמן. 90 שנותיו של נורמן פיינגולד שזורות בעשייה רבה עבור מד"א. נורמן הינו הוגה הרעיון של "נוצרים ידידי מד"א באנגליה" אשר תרמו למד"א במהלך השנים אמבולנסים, ניידת דם והיו אחראים על שיפוץ המוקד הרפואי החדש בקריית שמונה. לפני כ-5 שנים החליט נורמן לעלות לישראל וכיום גר בנתניה, אולם לא זונח את אהבתו למד"א וממשיך להתנדב בארגון ומגיע למשרדו 4 פעמים בשבוע ועוסק בגיוס תרומות עבור הארגון ברחבי העולם, עבודת קודש בה הוא עוסק ב-50 השנים האחרונות. בנוסף לכך משמש נורמן גם כסגן נשיא אגודת ידידי מד"א בריטניה ושימש כמנטור לחברי ההנהלה הבכירים של הארגון הבריטי. הקשרים הענפים של נורמן לארגון הבריטי הובילו לכך כי התורם העיקרי של 90 אלף הליש"ט שנאספו לרכישת ניידת הטיפול הנמרץ הוא דניאל לוי, אחד מחברי ההנהלה באגודה אשר הגיע לארץ במיוחד לטקס. את הטקס הנחה מנהל המחלקה הבינלאומית במד"א יוני יגודובסקי ובזה אחר זה עלו הדוברים לברך את פיינגולד.

הראשון לברך היה מנכ"ל אגודת ידידי מד"א בבריטניה דניאל בורגר אשר סיפר על המתנה המיוחדת שרכשה האגודה עבור נורמן: "כאשר חשבתי יחד עם דניאל לוי ,אלי בנסון ועוד מספר אנשי האגודה מה אפשר להקדיש לכבוד אדם מיוחד כמו נורמן פיינגולד - לא יכולנו לחשוב על משהו יותר משמעותי מאשר ניידת טיפול נמרץ שתשקף את מה שנורמן חי ונושם מזה כמה עשורים – לסייע לתושבי מדינת ישראל דרך הצלת חיים. אני מאחל לנורמן בריאות ושנים רבות של המשך עשייה" מיד לאחריו עלה לברך את נורמן חבר הנהלת הארגון הבריטי ובן טיפוחו של פיינגולד, דניאל לוי שהפליג בשבחו של חתן השמחה: "בדרך כלל אני לא אוהב לדבר בפני קהל אך כשזה עבור האדם המיוחד שעבורו כולנו נמצאים כאן היום אני שמח לעשות זאת. מי שמכיר את נורמן יודע שהוא אדם שדואג לעם היהודי וליהדות בכלל כל חייו, הוא מטפח ומשקיע את כל כולו בעשייה למען החלום היהודי והערכים היהודיים ובעשייה למען הזולת. מזה 33 שנים שאנו מכירים והוא עבורי ידיד אמת ומורה רוחני. " גם אלי בנסון סגן נשיא ידידי מד"א בבריטניה ציין את תרומתו העצומה של פיינגולד בדבריו: "אפשר להגיד שנורמן לימד אותי את כל מה שאני יודע היום לגבי גיוס כספים עבור מדינת ישראל ובגללו הצלחתי רבות כאשר כיהנתי כמנכ"ל האגודה בעבר. אני זוכר שבפעם הראשונה שפגשתי את נורמן, במשפטו הראשון אלי הוא כבר החל ללמד אותי לקח חשוב מאין כמותו - "שלום אלי" אמר, "שמי נורמן פיינגולד, כמה כסף אתה תורם לצדקה?". מהר מאוד למדתי את הכלל החשוב ביותר מנורמן שאתה לא יכול לבקש בלי לתת ובטח לא יכול לקבל אם לא ביקשת! נורמן אדם מיוחד במינו שלימד את כולנו משהו לאורך הדרך. אני מאחל לך נורמן המון מזל טוב ובריאות ושתמשיך להצליח."

את רשימת הדוברים נעל חתן השמחה עצמו שהודה לכולם על המתנה המרגשת: "התברכתי בדברים רבים בגילי, בין היתר בבריאות סבירה וראש צלול אבל יותר מכך התברכתי באשה יפה, חזקה וחכמה ובמשפחה וחברים נהדרים. הציטוט האהוב עלי מפרקי אבות הוא " לֹא עָלֶיךָ הַמְּלָאכָה לִגְמוֹר, וְלֹא אַתָּה בֶן חוֹרִין לִבָּטֵל מִמֶּנָּה" ייתכן שלעולם לא אזכה לראות את היום בו כל רעיונותיי או חזוני יתממשו אבל אני מאמין שלכל אדם החובה לעשות את כל שביכולתו על מנת להבטיח את קיום העם היהודי. את הדברים שהצלחתי להקים ולראות, בין היתר את מדינת ישראל קיימת עוד בזמני, את נכדיי וילדיהם, על דברים אלו אני אסיר תודה.

אני שמח ומודה על הכבוד שניתן לי כאן היום לחנוך ניידת טיפול נמרץ עם משפחתי וחבריי." מידו בסיומו של הטקס, הוענק לנורמן גם מגן הוקרה מיוחד ממד"א. מנכ"ל מד"א אלי בין: "נורמן פיינגולד הוא הדוגמה הבולטת ביותר לאהבה ומסירות אין קץ לארגון מד"א. במהלך 90 שנותיו נורמן תרם וממשיך לתרום בנתינה אין סופית למען הצלת חיים ועזרה לזולת. אין מתאימה מהמתנה המקסימה של ידידנו בבריטניה לנורמן על מנת לבטא את ההערכה הרבה אליו ואת החלק העצום שמהווה ארגוננו בחייו של נורמן. אני מאחל לנורמן עוד שנים רבות של עשייה ותרומה ומקווה שנזכה לעוד מתנדבים רבים כמוהו."

צילום: דוברות מד"א  04/02/2015
 

אלי בנסון סגן נשיא אגודת ידידי מד
אלי בנסון סגן נשיא אגודת ידידי מד"א בבריטניה מברך בטקס חנוכת הנט"ן לכבודו של נורמן פיינגולד - צילום: מיקי פריידין דוברות מד"א

בני המשפחה, חברי אגודת ידידי מד
בני המשפחה, חברי אגודת ידידי מד"א בבריטניה והמשתתפים בטקס חנוכת הנט"ן שנתרם לכבודו של נורמן פיינגולד - צילום דוברות מד"א

דניאל בורגר מנכ
דניאל בורגר מנכ"ל אגודת ידידי מד"א בבריטניה מברך בטקס חנוכת הנט"ן לכבודו של נורמן פיינגולד - צילום: מיקי פריידין דוברות מד"א

דניאל לוי חבר הנהלת הארגון הבריטי מברך בטקס חנוכת הנט
דניאל לוי חבר הנהלת הארגון הבריטי מברך בטקס חנוכת הנט"ן לכבודו של נורמן פיינגולד - צילום: מיקי פריידין דוברות מד"א

הרמת כוסית לכבוד יום הולדתו ה-90 של נורמן פיינגולד - צילום: דוברות מד
הרמת כוסית לכבוד יום הולדתו ה-90 של נורמן פיינגולד - צילום: דוברות מד"א

נורמן פיינגולד ואישתו בטקס חנוכת ניידת הטיפול נמרץ החדשה שנתרמה לכבודו - צילום: מיקי פריידין דוברות מד
נורמן פיינגולד ואישתו בטקס חנוכת ניידת הטיפול נמרץ החדשה שנתרמה לכבודו - צילום: מיקי פריידין דוברות מד"א

נורמן פיינגולד ואישתו מסירים את הלוט מניידת הטיפול נמרץ החדשה שנתרמה לכבודו - צילום: מיקי פריידין דוברות מד
נורמן פיינגולד ואישתו מסירים את הלוט מניידת הטיפול נמרץ החדשה שנתרמה לכבודו - צילום: מיקי פריידין דוברות מד"א

נורמן פיינגולד ודניאל לוי בטקס חנוכת ניידת הטיפול נמרץ החדשה שנתרמה לכבודו - צילום: מיקי פריידין דוברות מד
נורמן פיינגולד ודניאל לוי בטקס חנוכת ניידת הטיפול נמרץ החדשה שנתרמה לכבודו - צילום: מיקי פריידין דוברות מד"א

נורמן פיינגולד מעניק את מפתחות הנטן לשלמה פטרובר מנהל מרחב ירושלים במד
נורמן פיינגולד מעניק את מפתחות הנטן לשלמה פטרובר מנהל מרחב ירושלים במד"א - צילום: מיקי פריידין דוברות מד"א


© כל הזכויות שמורות לאתר 2525
למעלה
תגובות הגולשים:

תגובות הגולשים:
 
הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » ניידת טיפול נמרץ ליום הולדתו ה-90 של מתנדב מד"א - תמונות