ווב קונספטס
2525 - חדשות
2525 - אתר התמונות ומבזקי החדשות און ליין
3/8/2020 - יום שני י"ג באב תש"פ
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » טקס החלפת פיקוד בתחנת משטרת קריית גת - תמונות

טקס החלפת פיקוד בתחנת משטרת קריית גת - תמונות

בטקס מרגש במעמד מפקד המחוז הדרומי ניצב יורם הלוי, מפקד מרחב לכיש נצ"מ אלי כזרי , ר' העיר קריית גת מר אבירם דהרי, ראשי מועצות, סגל פיקוד בכיר של המחוז הדרומי ומרחב לכיש, קצינים, שוטרים, מתנדבים, בני משפחה, משפחות שכולות ואורחים. העביר נצ"מ עופר שומר את הפיקוד על משטרת קריית גת לידיו של סנ"צ אבי אלקסלסי.

מפקד התחנה היוצא נצ"מ עופר שומר ציין כי את כניסתו לתפקיד מפקד תחנת קריית גת ליוותה "תחושת שליחות, אחריות ויראת קודש" אלו ליוו אותו כל תקופת שירותו בתחנה. עוד ציין נצ"מ שומר את הגיוון הרב המאפיין את התחנה "שטחה הגיאוגרפי, הקרבה לקו התפר מצריכה התמודדות יצירתית וחשיבה אחרת על מנת לייצר מידי יום ושעה פתרונות לדילמות שונות המתעוררות. דוגמא לכך הנה הצבת המחסומים בכניסות לעיר אשר סייעו בהפחתה של עבירות הפשיעה" המפקד היוצא הודה לקצינים , שוטרים ומתנדבים באומרו "השפענו על חיזוק תחושת הביטחון של התושבים והגענו להישגים רבים הודות לעבודת הצוות וההשקעה הרחבה מצדכם". כן ברך את מפקד הנכנס סנ"צ אבי אלקסלסי בהמשך דרך צלחה "אני מאחל לך לקום כל בוקר ולמצוא ברכה בעמלך" אמר.

מפקד התחנה הנכנס סנ"צ אבי אלקסלסי המגיע לפקד על תחנת קריית גת לאחר שנות שירות רבות ועשייה רחבה במגוון של תפקידים בתחום הפיקוד, חקירות, מודיעין ומבצעים הודה למברכים ואמר כי הוא "מקבל על עצמו את הפיקוד על תחנת קריית גת ביראת כבוד ובתחושה עמוקה של שליחות ואחריות". עוד ציין כי עם קבלת הפיקוד על התחנה זוכה הוא גם לקבל את טובי המפקדים, הקצינים, השוטרים והמתנדבים, אשר ניסיונם המקצועי מהווה מצע בטוח להצלחה וצמיחה לצד שותפים נאמנים ברשויות, במועצות ובגופי הביטחון השונים" למפקדיו ושוטריו אמר כי " נערך יחד להתמודד אל מול איומי הטרור, נאבק מאבק אפקטיבי בפשיעה ונעניק שירות איכותי לציבור...את אמון הציבור נשיג במעשים, בהישגים, בירידה בפשיעה ובמתן שירות הולם לכלל האוכלוסייה".

בסיום דבריו הודה סנ"צ אלקסלסי למפקד המחוז הדרומי ניצב יורם הלוי ומפקד מרחב לכיש נצ"מ אלי כזרי שמצאו אותו ראוי לפקד על תחנת קריית גת. למפקד היוצא איחל איחולי הצלחה בתפקידו החדש כמפקד הכשרת הנגדים של המשטרה במכללה הלאומית לשוטרים בבית שמש. מפקד מרחב לכיש נצ"מ אלי כזרי הודה למפקד היוצא וברך את הנכנס "אני בטוח כי מפקד התחנה הנכנס יידע להוביל את שוטרי, קציני ומתנדבי התחנה להתמודדות עם אתגרי התחנה הרבים והמתרחבים מידי יום ליום". למפקד היוצא נצ"מ עופר שומר אמר "עופר, איש ירושלים, איש משכמו ומעלה...הוביל את התחנה להישגים בולטים בכל תחומי העשייה, על בסיס ערכים איתן ותוך מתן דוגמה אישית למופת, השקעה ולוחמנות...היית שותף אמיתי לדרך".

מפקד המחוז הדרומי ניצב יורם הלוי ברך את המפקד היוצא והנכנס "זהו יום מיוחד, יום חג לתחנה, רגע קטן של החלפת פיקוד אולם רגע בעל משמעות גדולה". למפקד היוצא הודה ניצב הלוי על "עשייה רבה, איכות ומקצועיות שהביאו לעלייה בנתוני התחנה בכל שנה. קודמת על מנת להביע יכולותיך גם במקומות אחרים" אמר. למפקד הנכנס סנ"צ אבי אלקסלסי אמר "בחרנו בך בשל תכונותיך כאדם, צנוע, בעל דרך ארץ, ביטחון ויוזמה. הציבור רוצה קודם כל בני אדם ומכאן הבחירה. ברוך הבא למחוז הדרומי. אני בטוח שתצליח ותקבל את הגיבוי לפעילות התחנה מכל רמה, מחוזית ומרחבית".

צילום: חטיבת דובר המשטרה  02/01/2015
  


© כל הזכויות שמורות לאתר 2525
למעלה
תגובות הגולשים:

תגובות הגולשים:
 
הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » טקס החלפת פיקוד בתחנת משטרת קריית גת - תמונות