ווב קונספטס
2525 - חדשות
2525 - אתר התמונות ומבזקי החדשות און ליין
5/8/2020 - יום רביעי ט"ו באב תש"פ
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » בדרכם להר הזיתים הותקפו על ידי פורעים ערביים - תמונות

בדרכם להר הזיתים הותקפו על ידי פורעים ערביים - תמונות

יהודים שהיו בדרכם להר הזיתים הותקפו באבנים, בסמוך לבית הספר הערבי בא-טור, רק בנס לא היו נפגעים בנפש. האירוע התרחש בעת ששיירה שנסעה ללוויה עברה בסמטה צרה בציר המוביל להר הזיתים. מכונית ערבית חסמה את הדרך ופורעים ערביים החלו להשליך אבנים על המכוניות.

לאחר שהנוסעים התכופפו, הצליח הנהג בתושיה להימלט מהמקום כשהאירוע הסתיים בנפגע קל בעין ונזק רב למכוניות. היהודים הגישו תלונה במשטרה, וכעת הם מקווים שהתוקפים ישלמו מחיר על ההתפרעות.

נציג הוועד הבינלאומי להגנת הר הזיתים ג'ף דאובה מביע תרעומת על המקרה ואומר כי עידכן מראש את המשטרה בשיירה שצריכה לעבור שם בשעות אלו, אולם במקום לא הייתה נוכחות משטרתית. ג'ף דאובה: "רק בנס הסתיים האירוע יחסית בלי נזק ממשי, אבל אני בהחלט מאוכזב מכך שהמשטרה לא עשתה די כדי למנוע את האירוע המצער, ואני מקווה שהלקחים יופקו".

צילום: הוועד הבינלאומי להגנת הר הזיתים  25/12/2014
 © כל הזכויות שמורות לאתר 2525
למעלה
תגובות הגולשים:

תגובות הגולשים:
1. לפחות שנה מאסר. 25-12-2014 11:41
* אהרון
כמו כן צריך להחליט שכביש העליה להר הזיתים יהיי קבוע לישראל הרבתי.אני צריך לאמור שאני איש המרכז השמאלי אבל בנוגע למעברים ולבטחון זה עמדתי.כמו כן ליהודים הקצונים גם להם כאשר הם מתפרעים באלימות גם עונשים כבדים.
2. פורעים ערבים 25-12-2014 11:41
* אהרון
חייבים להעמיד את משלכי האבנים מייד למשפטוהעונש לפחות שנה מאסר.כמו כן צריך להחליט שכביש העליה להר הזיתים יהיי קבוע לישראל הרבתי.אני צריך לאמור שאני איש המרכז השמאלי אבל בנוגע למעברים ולבטחון זה עמדתי.כמו כן ליהודים הקצונים גם להם כאשר הם מתפרעים באלימות גם עונשים כבדים.
 
הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » בדרכם להר הזיתים הותקפו על ידי פורעים ערביים - תמונות