ווב קונספטס
2525 - חדשות
2525 - אתר התמונות ומבזקי החדשות און ליין
4/8/2020 - יום שלישי י"ד באב תש"פ
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » ירושלים: שריפה בדירה ברחוב אולשוואנגר - תמונות

ירושלים: שריפה בדירה ברחוב אולשוואנגר - תמונות

שריפה פרצה בדירה בבניין ברחוב אולסוונגר בקריית יובל. למקום הוזנקו שלושה צוותי כיבוי ומנוף, שהחלו בסריקות לאיתור לכודים, כיבוי מוקד הבעירה, ואיוורור המבנה מהעשן הרב שהצטבר בו. במהלך הסריקות התגלו בדירה הבוערת מיכלי גז. הצוותים פינו את המיכלים מהדירה ומנעו את פיצוצם.

מחקירה ראשונית של השריפה ברחוב אולסוונגר, שבוצעה ע"י רמ"ד חקירות בכבאות והצלה ירושלים טפסר סמי תורג'מן. מתברר כי השריפה החלה בעקבות תנור חימום שנשאר סמוך לריהוט בבית. עוד עולה מחקירת השריפה כי הדירה בה הייתה השריפה נותקה מחשמל בבוקר. בעלת הדירה יצאה לשלם את חשבון החשמל, כששעון החשמל בדירה הוא שעון שנטען בחשמל לפי תשלום מראש. וכשהגברת הטעינה את השעון, נדלק התנור וכאמור שרף את הבית. כמו כן לוחמי האש פעלו כשעה לאחר מכן בשריפת דירה ברחוב שמואל הנביא.

בחקירה התברר שגם הדירה הזאת נשרפה כתוצאה מתנור חימום שהונח סמוך לביגוד בבית. זאת שריפת הדירה השלישית בירושלים ב-24 שעות האחרונות, כתוצאה מאמצעי חימום שהושארו ללא השגחה והונחו בסמוך לחומרי בעירה.

בכבאות והצלה ירושלים שבים ומזכירים לציבור, כי אין להשאיר אמצעי חימום בסמוך לחומרים היכולים להתלקח, או עם ילדים ללא השגחת מבוגרים.

צילום: יאיר אגרנט כבאות והצלה ירושלים  24/11/2014
  

© כל הזכויות שמורות לאתר 2525
למעלה
תגובות הגולשים:

תגובות הגולשים:
 
הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » ירושלים: שריפה בדירה ברחוב אולשוואנגר - תמונות