ווב קונספטס
2525 - חדשות
2525 - אתר התמונות ומבזקי החדשות און ליין
25/2/2020 - יום שלישי ל' בשבט תש"פ
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » טבח בירושלים: 4 הרוגים בפיגוע ירי רצחני בבית כנסת - תמונות

טבח בירושלים: 4 הרוגים בפיגוע ירי רצחני בבית כנסת - תמונות

סמוך לשעה 07:00 בבוקר, התקבלו קריאות במוקד מד"א ירושלים על פיגוע ירי בבית הכנסת ברחוב אגסי 5 בשכונת הר נוף בירושלים, בית הכנסת "בני תורה קהילת יעקב". מיד עם קבלת הקריאה הוזנקו למקום חובשים של איחוד הצלה ופאראמדיקים של מד"א והחלו לטפל בנפגעים הרבים תוך כדי חילופי ירי שהתנהלו במקום בין כוחות הביטחון למפגעים.

הצוותים נאלצו לקבוע את מותם של 4 גברים שנפגעו אנושות במתקפה והעניקו טיפול ופינוי ל-7 פצועים נוספים מתוכם 4 פצועים באורח אנוש, 2 באורח בינוני ואחד באורח קל אשר פונו לבית החולים הדסה עין כרם (4 פצועים קשה ופצוע אחד בינוני ) ולבית החולים שערי צדק (פצוע בינוני ופצוע קל).

גדליה סבינר מתנדב זק"א ירושלים שמתגורר מספר בניינים בזירת הפיגוע, אמר "הייתי בדרכי לתפילת שחרית, שמעתי ירי מאוד חזק רצתי לכיוון, במקום היו 2 מחבלים הרוגים ואיש כוחות הביטחון פצוע.מיד דיווחתי בקשר המבצעי של זק"א על הפיגוע שהזכיר לי את מרכז הרב, נכנסתי לתוך הבניין היה מראה של טבח אנשים צעקו היו מספר פגעים במצב קשה, מיד התחלתי לטפל בפצוע קטוע יד והוצאתי אותו מהבניין המקביל הגיעו כוחות הצלה נוספים. המסדרון היה הרוג הי"ד ותוך היכל התפילה היו עוד 3 הרוגים שהיו עדיין עם התפילין והטלית. אין קשה ביותר".

צילום: דוברות מד"א ודוברות זק"א  18/11/2014
   


© כל הזכויות שמורות לאתר 2525
למעלה
תגובות הגולשים:

תגובות הגולשים:
 
הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » טבח בירושלים: 4 הרוגים בפיגוע ירי רצחני בבית כנסת - תמונות