ווב קונספטס
2525 - חדשות
2525 - אתר התמונות ומבזקי החדשות און ליין
4/8/2020 - יום שלישי י"ד באב תש"פ
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » ירושלים: לוחמי האש מנעו פיצוץ גז בבנין מגורים - תמונות

ירושלים: לוחמי האש מנעו פיצוץ גז בבנין מגורים - תמונות

צוותי כיבוי הוזנקו בעקבות קריאה על דליפת גז בבניין ברחוב אבשלום חביב בשכונת ארמון הנציב בירושלים. הצוותים שהגיעו למקום, זיהו את מקור הדליפה, שנגרמה בעקבות ברז גז בכיריים שנשאר פתוח באחת הדירות בבניין. לוחמי האש נכנסו לדירה שהייתה רוויה בגז וקרובה מאוד לתחום נפיצות הגז, בדירה נמצאה אישה בהכרה מעורפלת שהועברה ע"י הצוותים להמשך טיפול של מד"א.

רס"ר שמוליק גלעדי מפקד צוות שפעל באירוע: הגענו למקום בעקבות דיווחים על ריח של גז בבניין, כבר כשנכנסנו למקום חשנו בריח של גז חזק, לאחר סריקה מהירה איתרנו את הדליפה באחת הדירות. ראשית סגרנו את ברז הגז מחוץ לדירה, ובמקביל נכנסנו לדירה ומצאנו בה אישה במצב של ערפול הכרה, ככה"נ בעקבות שאיפת הגז. הדירה עצמה הייתה רוויה בגז, והגלאים שלנו ממש "השתוללו" והצביעו על כך שהגז בדירה ברמת נפיצות. ביצענו במקום פעולות איוורור כדי להוריד את רמת הנפיצות מתחת לתחום המסוכן.

עוד מוסיף רס"ר שמוליק גלעדי. חשוב לי לציין שההבדל בין פיצוצי הגז בתחילת השנה שבהם נהרגו ונפצעו אנשים רבים, הוא למרבה המזל שבאירוע היום לא נוצר גורם הצתה. חלילה אם האישה הייתה קמה ומדליקה אור, או לחלופין מכשיר חשמלי כלשהו היה נכנס לפעילות ויוצר ניצוץ, אפשר רק לתאר את האסון שיכול היה לקרות. אני שמח שבזכות ערנות של אזרחים אחראים ופעילות מהירה ואיכותית של לוחמי האש נמנע היום אסון כבד.

בכבאות והצלה ירושלים שבים ומזכירים לציבור הרחב. בכל מקרה של חשש לדליפת גז, או מצב שבו יש ריח חזק של גז. יש להתקשר במיידי למוקד כבאות והצלה בטלפון 102 ובמקביל רצוי להזמין טכנאי של חברת הגז אליה מנויים.

צילום: דוברות כבאות והצלה ירושלים  12/11/2014
  

© כל הזכויות שמורות לאתר 2525
למעלה
תגובות הגולשים:

תגובות הגולשים:
 
הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » ירושלים: לוחמי האש מנעו פיצוץ גז בבנין מגורים - תמונות