ווב קונספטס
2525 - חדשות
2525 - אתר התמונות ומבזקי החדשות און ליין
7/8/2020 - יום שישי י"ז באב תש"פ
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » השר לביטחון פנים ערך שייט במפרץ אילת עם השוטרים - תמונות

השר לביטחון פנים ערך שייט במפרץ אילת עם השוטרים - תמונות

השר לבט"פ ביקר אמש במשטרת מרחב אילת יחד עם נציגי משרדו וסגל פיקוד מחוז דרום בראשות סגן מפקד המחוז הנכנס, תת-ניצב פרץ עמר. את הביקור החלו ביחידת השיטור הימי של משטרת אילת ויצאו לסיור במפרץ אילת על גבי ספינת המשטרה שבמהלכה הוענקה לשר סקירת הפעילות והאיום הימי על ידי מפקד המרחב, נצ"מ קובי כהן, ומפקד זירת ים סוף בחיל הים, סא"ל אילן מינץ.

בתום השיט, התכנסו השר ונציגי משרדו יחד עם פיקוד משטרת אילת וסגל הבכיר של משטרת מחוז דרום בראשות סגן מפקד המחוז והועברה סקירה מפי ממ"ר אילת על תוצרי העשייה וציוני המרחב המעידים על עשייה ברוכה ונחישות בטיפול בפשיעה והגברת תחושת ביטחון הציבור בגזרת המרחב. ומגמות לעתיד. בסיכום דבריו, שיבח השר את פיקוד משטרת המרחב ושוטריה על נתונים אלו ואף ציין כי יש לשאוף למצוינות גם בהמשך. בהמשך, קיים השר שיחה עם שוטרי המרחב בה סקר את העשייה ברמת משרדו לקידום יעדי המשטרה ושיפור תנאי השוטרים.

בתום ביקור בלשכת ראש העיר ונציגי העירייה אותו ערך עם נציגי פיקוד המשטרה, שב השר לתחנת המשטרה, סוגיה לה התייחס במהלך ביקורו כי יש לקדם משמעותית את נושא הקמת תחנת המשטרה החדשה ללא דיחוי, וסעד יחד עם קציני המרחב בחדר האוכל המשטרתי לארוחת צהריים שבסיומה קיים סיכום לביקורו עם נציגי משרדו ונציגי פיקוד המרחב.

צילום: חטיבת דובר המשטרה  21/10/2014
 

© כל הזכויות שמורות לאתר 2525
למעלה
תגובות הגולשים:

תגובות הגולשים:
 
הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » השר לביטחון פנים ערך שייט במפרץ אילת עם השוטרים - תמונות