ווב קונספטס
2525 - חדשות
2525 - אתר התמונות ומבזקי החדשות און ליין
8/8/2020 - מוצאי שבת י"ח באב תש"פ
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » העיר עכו ארחה משלחת נוער מהעיר רקלינגהאוזן שבגרמניה - צפו

העיר עכו ארחה משלחת נוער מהעיר רקלינגהאוזן שבגרמניה - צפו

משלחת של בני נוער מהעיר התאומה רקלינגהאוזן שבגרמניה ביקרה בעכו במהלך אירועי פסטיבל עכו לתיאטרון אחר שהתקיים בחול המועד סוכות. ראש העיר עכו שמעון לנקרי ערך לחברי המשלחת קבלת פנים חגיגית בחצר מוזיאון אוצרות בחומה בעכו העתיקה, במהלכה גם נפרד מעמיתו ראש העיר היוצא, מר וולפגנג פנטפורדר שפרש לגמלאות.

את קבלת הפנים פתחו הרכב מוסיקלי של התזמורת העירונית ובהמשך הופיעו גם תלמידי מגמת התיאטרון בעכו בניהולה של סימונה קורן-מזרחי, שאף הנחתה את האירוע. ראש העיר עכו שמעון לנקרי בירך את חברי המשלחת בראשם מנהלת קשרי החוץ הגב' כרמן גריינה ואמר: "לעכו יש ערים תאומות נוספות, אך היחסים המשמעותיים שנרקמו בעשר שנים האחרונות הם דווקא עם העיר רקלינגהאוזן. אנו מלאי הערכה לעבודה המשותפת וזו ההזדמנות להודות גם לראש העיר הנבחר, מר כריסטוף טשה שביקר בעכו לפני כחודשיים, זמן קצר לאחר היבחרו".

מר פנטפורדר ציין, כי הידידות בין העיר רקלינגהאוזן לעיר עכו היא מיוחדת וישנה חברות אמיצה בין שתי הערים. הוא התנצל בשמו של ראש העיר הנבחר שלא יכול היה להגיע לביקור נוסף בפסטיבל. לנקרי העניק שי לעמיתו והודה לו על תרומתו רבת השנים לקידום קשרי החוץ ושיתופי הפעולה בין הערים.

צילום: דוברות עיריית עכו  20/10/2014
 
© כל הזכויות שמורות לאתר 2525
למעלה
תגובות הגולשים:

תגובות הגולשים:
 
הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » העיר עכו ארחה משלחת נוער מהעיר רקלינגהאוזן שבגרמניה - צפו