ווב קונספטס
2525 - חדשות
2525 - אתר התמונות ומבזקי החדשות און ליין
17/8/2019 - שבת ט"ז באב תשע"ט
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » אשדוד: תייר מגיאורגיה גנב מדירות ונלכד - צפו בשלל שנגנב

אשדוד: תייר מגיאורגיה גנב מדירות ונלכד - צפו בשלל שנגנב

במוקד המשטרה התקבל דיווח מתושבת אשדוד כבת 67 המתגוררת בפרויקט דיור מוגן ברח' קדושי בלזן ברובע א' באשדוד. זו דיווחה כי לדירתה נכנס פורץ מחלון הדירה. ניידות הסיור של משטרת אשדוד מיהרו למקום ופתחו בסריקות לאיתור הפורץ שעל פי דברי המודיעה נמלט מהדירה. עם הגעת ניידות המשטרה הבחינו השוטרים בחשוד נמלט מהבניין ובידו מחשב נייד.

השוטרים רס"ל אלכסיי רזניקוב, רס"ר אלחנן זיו ורס"ר איוב יאסו פתחו במרדף רגלי אחר החשוד ואיתרו אותו מתחבא בין השיחים בגינת הבניין. בחיפוש שערכו השוטרים בכיסיו של החשוד נמצאו מספר טלפונים ניידים, מצלמה, תכשיטי זהב רבים וכסף מזומן החשודים שנגנבו מהדירה. סריקה שנערכה בסמוך עליו נמצא מחשב נייד ומכשיר טאבלט החשודים אף הם כגנובים. החשוד, תייר מגיאורגיה בן 24 השוהה בישראל כחודש ימים נעצר והובא לחקירה בפני חוקרי מחלק התשאול של משטרת אשדוד רס"מ מנחם שריקר ורס"ב משה בנילוז. בחקירתו התברר כי פרץ לדירה דרך החלון בעת שהדיירת ישנה במיטתה והבחין בשטרות ומטבעות כסף מונחים על שולחן במקום. בעת לקיחת הכסף נפלו המטבעות וגרמו לרעש ממנו התעוררה הדיירת. זו פקחה את עיניה והבחינה בחשוד עומד מולה. החשוד אמר לדיירת כי הוא "רוצה את המחשב הנייד, הטאבלט והאייפון" שהיו מונחים על השולחן בחדר השינה. החשוד נמלט מחלון הדירה וברשותו מחשב נייד, מכשיר טאבלט, טלפון נייד , כסף מזומן ותכשיטים.

עוד התברר במהלך החקירה כי באותו הלילה פרץ החשוד לשתי דירות נוספות באותו פרויקט ולדירה ברח' שבי ציון הסמוך מהן גנב מחשב נייד, מכשירי טלפון ניידים, מצלמה וכסף מזומן. צמידי זהב עם כיתוב ייחודי שמצאו השוטרים בכיסיו של הפורץ הובילו את חוקרי המשטרה אל מקרה התפרצות נוסף בתאריך 22.8.14 שם על פי החשד פרץ החשוד לדירה ברח' רוטשילד באשדוד. החשוד טיפס לעבר מרפסת הדירה באמצעות פרגולה של דירת גן ונכנס דרך דלת ההזזה. על פי החשד גנב החשוד מהדירה כסף מזומן, מכשירי טלפון ואת צמידי הזהב שנמצאו ברשותו. בעלי הרכוש מכלל מקרי ההתפרצות זומנו לתחנת המשטרה שם הוחזר להם הציוד שנגנב. בית משפט השלום באשקלון האריך את מעצרו של החשוד עד לתאריך 27.8.14 אזי צפוי כי חטיבת התביעות של משטרת ישראל תגיש נגדו כתב אישום בגין חמישה אישומים של התפרצות וגניבה ותבקש את הארכת מעצרו עד תום ההליכים המשפטיים נגדו.

צילום: חטיבת דובר המשטרה  27/08/2014
  

© כל הזכויות שמורות לאתר 2525
למעלה
תגובות הגולשים:

תגובות הגולשים:
 
הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » אשדוד: תייר מגיאורגיה גנב מדירות ונלכד - צפו בשלל שנגנב