ווב קונספטס
2525 - חדשות
2525 - אתר התמונות ומבזקי החדשות און ליין
24/8/2019 - שבת כ"ג באב תשע"ט
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » ערב גיבוש למאות מתנדבי זק"א ת"א וילדיהם - תמונות

ערב גיבוש למאות מתנדבי זק"א ת"א וילדיהם - תמונות

מאות מתנדבי ארגון זק"א תל אביב עם ילדיהם התכנסו והתגבשו ביום כיף שנערך במתחם בריכת "נווה גולן" ביפו, שהועמד כולו לרשות מתנדבי זק"א תל אביב בלבד. מטרתו של הערב היתה להוקיר את המתנדבים המעניקים מעצמם בכל ימות השנה ובכל שעות היממה למען הזולת במשימות של "חסד של אמת" אשר אין לכל אחד את העוצמות והיכולות לעשותן.

המתנדבים זכו לארוחת ערב עם מנות טשולנט וקוגל כיאה לליל שישי והילדים התענגו על מכונת הסוכר והפופקורן שפעלו ללא הגבלה לאורך כל הערב. כיבדו את הערב בנוכחותם, מתנדבים ובני משפחותיהם, ראשי ארגון זק"א וידידי הארגון. דברי ברכה קצרים השמיע: מפקד היחידה רפ"ק מ' חיים נוגלבלט, אשר הודה בהזדמנות זו למתנדבים על מסירותם הרבה והבלתי פוסקת במהלך כל ימות השנה, וציין כי ימשכו ימי הגיבוש שנועדו להביא לאחוות אחים ולאגור כח להמשך הפעילות ההתנדבותית. הערב המוצלח שתרם תרומה חשובה לגיבוש המתנדבים ועידוד המשך פעילותם ההתנדבותית יוצאת הדופן, היה תודות למאמציהם של מנכ"ל זק"א תל אביב, צבי חסיד, הקמב"צ ר' יצחק שינפלד, מפקד הבסיס בב"ב, יעקב שילר והמת' שמואל קלמן, שלא חסכו מאמצים להצלחת הערב.

מנכ"ל זק"א ת"א צבי חסיד מסר: "המתנדבים המסורים של זק"א תל אביב עמלים לאורך כל השנה לשמור על כבוד המת ומגוון פעילויות חילוץ והצלה, וחשבנו כי גם להם מגיע רגעים של מנוחה בהתגבשות עם חבריהם וילדיהם בבחינת וקוי ה' יחליפו כח".

צילום: אסף ברזינגר - לוגסי  25/08/2014
   

© כל הזכויות שמורות לאתר 2525
למעלה
תגובות הגולשים:

תגובות הגולשים:
1. מגיע להם הרבה יותר 25-8-2014 16:37
* עודד ימין
ישאר כוח
2. זה כלום מגיע להם הרבה יותר 25-8-2014 16:38
* עודד ימין
ישאר כוח
 
הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » ערב גיבוש למאות מתנדבי זק"א ת"א וילדיהם - תמונות