ווב קונספטס
2525 - חדשות
2525 - אתר התמונות ומבזקי החדשות און ליין
5/8/2020 - יום רביעי ט"ו באב תש"פ
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » משטרת אילת בהפנינג מלהיב ומפנק לילדי שלו"ה - תמונות

משטרת אילת בהפנינג מלהיב ומפנק לילדי שלו"ה - תמונות

משטרת אילת מחבקת זו השנה הרביעית ברציפות את ילדי שלו"ה (שחרור למשפחה ולילד המוגבל) וערכה להם הפנינג מלהיב ומפנק. אמש ערכה משטרת אילת פעילות למען ילדים מיוחדים אלו שמתארחים בעיר אילת במסגרת מחנה הקיץ, וזכו למיצג אמצעים של יחידות המשטרה השונות, כב"ה, מד"א, לוט"ר אילת ועוד ... לילדים הוענקו תעודת מינוי "שוטר ליום אחד" הנושאת את שמם ותמונתם.

בין המיצגים הופתעו הילדים לפגוש את דמויות מיקי ומיני מאוס, דונלד דאק ודייזי, פו הדב וטייגר אשר אויישו על ידי קציני ושוטרי המרחב. לאחר ארוחת ערב שהוגשה, התקיימו פעילויות משמחות לילדים הודות להתנדבותם ותרומתם של חברות ועסקים שונים - "קנזו" הפקות, רשת מלונות "פתאל" ורשת "ישרוטל", בנק "יהב", "משו" אילת, "חוות הגמלים", חוף הדקל, "קרנבל", עיריית אילת ורשת המתנ"סים, "פרינטקס".

הילדים אף נהנו מיצירות בלונים מדהימות מעשה ידיו של שוטר מג"ב דרום - יוגב פרץ, אשר נרתם לסייע ולשמח את הילדים. בסיום הערב הוענקה תשורה למנהל שלו"ה, מזכרת מהפעילות, בה צויין - "רגעים קטנים של חלומות, הופכים למציאות של אושר" ואילו ילדי שלו"ה העניקו תעודות הוקרה לשוטרים ולקצינים, ולנציגי הגופים החיצוניים, אשר ארגנו עבורם את הערב המדהים. שמעון.

צילום: חטיבת דובר המשטרה  13/08/2014
 


© כל הזכויות שמורות לאתר 2525
למעלה
תגובות הגולשים:

תגובות הגולשים:
 
הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » משטרת אילת בהפנינג מלהיב ומפנק לילדי שלו"ה - תמונות