ווב קונספטס
2525 - חדשות
2525 - אתר התמונות ומבזקי החדשות און ליין
8/8/2020 - שבת י"ח באב תש"פ
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » באר טוביה: 11 פרות נהרגו מפגיעת רקטה שנורתה מעזה - תמונות

באר טוביה: 11 פרות נהרגו מפגיעת רקטה שנורתה מעזה - תמונות

בעקבות הירי המסיבי על יישובי הדרום, נפגעה רפת משפחתית של יוראי זולר במושב באר טוביה מפגיעה ישירה של רקטה. הרקטה פגעה בסככת פרות וגרמה למותן של 11 פרות ולנזק כבד לסככה, במזל לא פגעה הרקטה בבית המגורים שם שהתה המשפחה ובמכון החליבה הממוקם רק 80 מטרים מהרפת.

יואב צור, רפתן מבאר טוביה, שכן אומר: "בסביבות השעה 23:30 בלילה (9.7) נשמעו מספר אזעקות "צבע אדום" ובעקבותן גם נשמעו מספר נפילות ויירוטים של כיפת ברזל. אחת הרקטות פגעה בסככת פרות של שכן וחבר שלנו. עקב הפגיעה ברפת מתו 7 פרות ועוד מספר פרות נפגעו, חלקן קשה. גם ברפת השכנה נפגעו מספר פרות מרסיסים. בסיוע וטרינר הענקנו טיפול לפרות שנפגעו, אך לצערי 3 פרות נוספות מתו עקב הפציעות הקשות. הנזק הישיר המוערך כרגע עומד על כ-200 אלף שקלים, אך הנזק המצטבר הינו בתנובת החלב של כלל הפרות ברפת שחוו טראומה" אומר צור.

עוד מוסיף צור, כי הרקטה נחתה במרחק לא רב ממכון החליבה ומבתיהם של בני המשפחה להם שייכת הרפת, בהם נמצאו באותה העת ההורים וילדיהם. "בשעת נפילת הרקטה, במזל גדול, לא נמצא אף אחד ברפת ובני המשפחה היו בביתם. רעש הנפילה היה חזק מאוד ונשמע היטב ובנס לא נפגע איש. זה אירוע בהחלט לא נעים, אך אנו חזקים ונתגבר ומי ייתן ויחזור השקט לארצנו" אומר צור.

צילום: התאחדות מגדלי הבקר לחלב  10/07/2014
 


© כל הזכויות שמורות לאתר 2525
למעלה
תגובות הגולשים:

תגובות הגולשים:
 
הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » באר טוביה: 11 פרות נהרגו מפגיעת רקטה שנורתה מעזה - תמונות