ווב קונספטס
2525 - חדשות
2525 - אתר התמונות ומבזקי החדשות און ליין
14/7/2020 - יום שלישי כ"ב בתמוז תש"פ
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » ירושלים: פעוט נהרג בשריפה בדירה ברחוב צפניה - תמונות

ירושלים: פעוט נהרג בשריפה בדירה ברחוב צפניה - תמונות

התקבלה קריאה בחדר המבצעים של תחנת ירושלים על שריפה בדירה בקומה השנייה בבניין בן 4 קומות ברחוב צפניה בירושלים, למקום שוגרו 5 צוותי כיבוי ומנוף, לוחמי האש נכנסו לדירה הבוערת ובסריקה בחדר השינה התגלה פעוט על הרצפה כשהוא מחוסר הכרה, הצוות חילץ את הפעוט מהדירה לידי כוחות איחוד הצלה ומד"א שביצעו בפעוט פעולות החייאה אך למרבה הצער נקבע מותו של התינוק.

רס"ל מנש חי לוחם אש שחילץ את הפעוט: הגענו למקום השריפה בתוך דקות ספורות מרגע קבלת הקריאה, כשהגענו למקום הבחנו בדירה בוערת כליל, נכנסנו לדירה אשר הייתה כולה אפופה בלהבות חום עצום ועשן סמיך וכבד מילאו את חלל הבית, זחלנו על הרצפה וסרקנו את הדירה לאחר זמן קצר מאוד מצאתי את הילד שוכב על הרצפה כשהוא במצב קשה מאוד, הרמתי אותו והוצאתי אותו החוצה לטיפול רפואי. צוות חקירה מיוחד ממחוז ירושלים בראשותו של רע"ן חקירות במחוז משה אלעזרי שהגיע למקום קבע כי תנור חימום שהושאר סמוך לשמיכה גרם להתלקחות המיטה ולפרוץ השריפה.

בעקבות המקרה המצער הזה ובעקבות מקרים נוספים בהם נשרפו בתים בעקבות שימוש לא נכון, שבים ומדגישים בכבאות והצלה , כי אין להשתמש בתנורי חימום בסמיכות לאמצעים העלולים להתלקח וכן אין להשאיר תנורים דולקים ללא השגחה ובקרבת ילדים ללא מבוגר.

צילום: כבאות והצלה ירושלים  16/03/2014
    
© כל הזכויות שמורות לאתר 2525
למעלה
תגובות הגולשים:

תגובות הגולשים:
 
הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » ירושלים: פעוט נהרג בשריפה בדירה ברחוב צפניה - תמונות