ווב קונספטס
2525 - חדשות
2525 - אתר התמונות ומבזקי החדשות און ליין
3/8/2020 - יום שני י"ג באב תש"פ
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » אשדוד: פרשי משטרת המחוז הדרומי בביה"ס "היובל" - תמונות

אשדוד: פרשי משטרת המחוז הדרומי בביה"ס "היובל" - תמונות

יום שיטור, קהילה ומשטרה התקיים ביום השבוע בבית הספר "היובל" ברח' העצמאות באשדוד. את היום הוביל השוטר הקהילתי האמון על הסיטי רס"מ כפיר פרץ יחד עם הנהלת בית הספר. יום זה נערך במסגרת פעילות המשטרה למען הקהילה ומטרתו הייתה להציג בפני התלמידים הצעירים את עבודתם של שוטרי משטרת ישראל, ולחשוף בפניהם את האמצעים הקיימים במשטרה

הפעילות כללה תצוגה מרהיבה של היחידות השונות ובכללם: עבודתו של חבלן משטרה והפעלת רובוט משטרתי, תצוגת ניידות השיטור המשולב וקטנוע השיטור והאמצעים העומדים לרשות השוטרים בעבודתם. בנוסף הוצגו בפני התלמידים הנרגשים פרשי משטרת המחוז הדרומי על סוסיהם. חבלן המשטרה הסביר על מהות עבודתו כחבלן ואף ערך הדגמה עם הרובוט המשטרתי לפיצוץ חפצים חשודים. התלמידים צפו בניידת הסיור המשטרתית והציוד המבצעי המשמש את השוטרים בפעילותם. פרשי המשטרה ערכו תצוגת רכיבה והדגימו פיזור מפגינים. לוחמי האש של כב"ה הציגו את רכב הכיבוי על הציוד המבצעי הקיים בו ומערכת התזת המים לכיבוי.

השוטר הקהילתי רס"מ כפיר פרץ ציין כי "המשטרה באשדוד היא חלק מהקהילה. הילדים של היום הם האזרחים הבוגרים של המחר וחשוב כי יכירו את המשטרה המופקדת על ביטחונם, יכולותיה ואמצעיה".

צילום: חטיבת דובר המשטרה  13/03/2014
  

© כל הזכויות שמורות לאתר 2525
למעלה
תגובות הגולשים:

תגובות הגולשים:
 
הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » אשדוד: פרשי משטרת המחוז הדרומי בביה"ס "היובל" - תמונות