ווב קונספטס
2525 - חדשות
2525 - אתר התמונות ומבזקי החדשות און ליין
24/2/2020 - יום שני כ"ט בשבט תש"פ
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » השר לביטחון פנים יצחק אהרונוביץ' בביקור במשטרת שדרות - צפו

השר לביטחון פנים יצחק אהרונוביץ' בביקור במשטרת שדרות - צפו

בשבוע שעבר ערך השר לביטחון הפנים, מר יצחק אהרונוביץ' ביקור במשטרת שדרות. אל הביקור הצטרפו מפקד המחוז הדרומי במשטרה, ניצב יורם הלוי, מפקד מרחב לכיש, נצ"מ אלי כזרי, ר' עיריית שדרות אלון דוידי, מפקד מחוז דרום במערך כבאות והצלה טפסר בכיר משה סויסה, מנכ"ל המשרד לבט"פ, מנהל תכנית עיר ללא אלימות במשרד לבט"פ וסגל הפיקוד של מרחב לכיש ומשטרת שדרות.

מפקד משטרת שדרות במרחב לכיש, סנ"צ אפי שימן סקר בפני הנוכחים את נתוני התחנה ומאפייניה ואת הישגי משטרת שדרות לשנת העבודה החולפת 2013. נתונים המציבים אותה כמצטיינת בקרב כלל תחנות משטרת ישראל. מפקד מרחב לכיש, נצ"מ אלי כזרי ציין כי "מדובר בתחנה מצטיינת לה סגל מצוין של קצינים ושוטרים" עוד אמר כי "קיים קשר שוטף והדוק עם צה"ל וגורמי הביטחון כחלק ממימוש האחריות הטריטוריאלית של תחנת המשטרה". מפקד מחוז דרום במשטרה, ניצב יורם הלוי סקר בפני הנוכחים את הפרויקטים המחוזיים אותם הוא מוביל בהם "מודל ההקבלה" בו פועלים בעלי תפקידים מתנדבים לצד קצינים בתחנות המשטרה, מבצעי אכיפת פשיעה רחבי היקף בכלל מרחבי המחוז הדרומי ומאות של שפיכות משקאות אלכוהוליים כחלק מהמאבק בצריכת האלכוהול על ידי קטינים.

השר לביטחון הפנים מר יצחק אהרונוביץ' התייחס להיבטי הביטחון להם נדרשת משטרת שדרות לצד הפעילות הפלילית הקיימת. ואמר כי בעת הזו יש לתת "פוקוס ביטחוני" תוך דגש למוכנות והיערכות מבצעית לאור הירי הרקטות בתקופה האחרונה. עוד אמר השר אהרונוביץ' כי "הישגי משטרת שדרות גבוהים אודות לקצינים ושוטרים טובים המשרתים בה" בסיום דבריו ציין השר כי יפעל בשיתוף הרשות המקומית להקמת יחידת שיטור עירוני בעיר במטרה לתת מענה לאכיפת אירועים הנוגעים לאיכות החיים.

צילום: חטיבת דובר המשטרה  16/02/2014
 
© כל הזכויות שמורות לאתר 2525
למעלה
תגובות הגולשים:

תגובות הגולשים:
 
הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » השר לביטחון פנים יצחק אהרונוביץ' בביקור במשטרת שדרות - צפו