ווב קונספטס
2525 - חדשות
2525 - אתר התמונות ומבזקי החדשות און ליין
22/9/2020 - יום שלישי ד' בתשרי 5781
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » נחל כדיד: אותר בן 73 חולה באלצהיימר לאחר חיפושים - תמונות

נחל כדיד: אותר בן 73 חולה באלצהיימר לאחר חיפושים - תמונות

ביום שישי האחרון בשעות הערב התקבלה תלונה בתחנת ערד על גבר כבן 73 חולה באלצהיימר וסכרת שמאז שעות הצהרים נעלם ושלא מצליחים לאתר אותו. מפקד תחנת ערד סנ"צ דוד שריקי קיים הערכת מצב משותפת ביחד עם קציני התחנה ויחידת חילוץ ערד ופתחו בפעולות ובסריקות מידיות לאיתורו בפרט לאור העובדה כי מדובר בקשיש שנמצא בסיכון גבוה לאור מצבו הבריאותי

עם אור ראשון של בוקר יום שבת התחילו שוב הסריקות בפיקודו של מפקח מרק שלומוב מפקד נקודת ים המלח ובהשתתפות בח"מ דרום, יחידת חילוץ ערד, יחידת מתנדבי ג'יפים ערד, יחידת מתנדבי נוער ערד ושוטרי תחנת ערד. הם חילקו לקבוצות מטיילים שעברו באזור ויצאו ל נחלים את תמונתו של הנעדר והמשיכו בחיפושים.

לקראת השעה 11:30 התקבלה הודעה מאחד המטיילים שצויד בתמונתו של הנעדר כי הוא הבחין בו בנחל כדיד באזור ערד. לנחל יצאה יחידת חילוץ ערד בפיקודו של אורי קוצר, הם הגיעו לקשיש שהיה במצב כללי טוב נתנו לו טיפול ראשוני והמתינו למסוק הצה"לי שיגיע על מנת להטיס אותו משם לבית החולים סורוקה.

מפקד תחנת ערד סנ"צ דוד שריקי ציין כי שילוב הזרועות בן היחידות החילוץ, הג'יפים והנוער של תחנת ערד ושוטרי התחנה הביא לאיתורו המהיר של הנעדר וכי תרומתם של המתנדבים לפעילות המשטרתית הינה חשובה ומרכזית.

צילום: חטיבת דובר המשטרה  יום ראשון ט' באדר א' תשע"ד
 

© כל הזכויות שמורות לאתר 2525
למעלה
תגובות הגולשים:

תגובות הגולשים:
 
הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » נחל כדיד: אותר בן 73 חולה באלצהיימר לאחר חיפושים - תמונות