ווב קונספטס
2525 - חדשות
2525 - אתר התמונות ומבזקי החדשות און ליין
24/2/2020 - יום שני כ"ט בשבט תש"פ
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » תעודת הוקרה לארגון זק"א על הפעילות בסופת השלג - תמונות

תעודת הוקרה לארגון זק"א על הפעילות בסופת השלג - תמונות

בו בזמן שועדת הפנים של הכנסת דנה בכמה דיונים על הכשלים של המערכת בסופת השלג שפקדה את ישראל. נערך מפגש מיוחד בכנסת ביחד עם סגן השר לשירותי דת הרב אלי בן דהן בכדי להודות ולהוקיר לאלו שהיו בזמן אמת בשטח ופעלו ללא לאות בתנאים קשים לאלפי איש שהיו זקוקים לעזרה וסיוע בסופה הקשה.

סגן השר הרב אלי בן דהן שברשותו רכב שטח, כששמע בתקשורת בליל הסופה שאלפי איש נמצאים בצרה וזקוקים לעזרה, החליט לעשות מעשה, רתם את רכב השטח שברשותו וחיפש משימות. התקשר לכמה וכמה ארגונים כמו גם לארגונים רשמיים, אך אלו בקשו ממנו שישאיר מספר טלפון ושיחזרו אליו. ואז סגן השר התקשר למוקד זק"א 1220 מבלי שהזדהה, ובו במקום הטילו עליו משימה להעביר אישה לבית החולים. וכך במשך כל הלילה עבר סגן השר ממשימה למשימה שהוטלו עליו ממוקד זק"א.

 

סגן השר הרב אלי בן דהן החליט להוקיר ולהעניק תעודת הוקרה לארגון. יו"ר זק"א ביקש מסגן השר להצטרף כמתנדב מן המניין ב'יחידת הג'יפים' של זק"א.

סגן השר הרב אלי בן דהן החליט להוקיר ולהעניק תעודת הוקרה לארגון. יו"ר זק"א ביקש מסגן השר להצטרף כמתנדב מן המניין ב'יחידת הג'יפים' של זק"א. מפקד היחידה חיים אוטמזגין סקר בפני סגן השר על פעילות ארגון זק"א בסופה. אחד אחד עברו המתנדבים וקבלו מסגן השר את תעודת ההוקרה. בסיום הטקס הוענק לסגן השר אפוד היחידה כמתנדב חדש מן השורה 

צילום: בועז בן ארי  יום שני כ"ז בטבת תשע"ד
 


© כל הזכויות שמורות לאתר 2525
למעלה
תגובות הגולשים:

תגובות הגולשים:
1. כל הכבוד ליהודה גרוס 31-12-2013 20:10
* יוסי
 
הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » תעודת הוקרה לארגון זק"א על הפעילות בסופת השלג - תמונות