ווב קונספטס
2525 - חדשות
2525 - אתר התמונות ומבזקי החדשות און ליין
25/5/2020 - יום שני ב' בסיוון תש"פ
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » הר הזיתים: 24 מקרי ידוי אבנים בתוך כחודש - תמונות מהדיון

הר הזיתים: 24 מקרי ידוי אבנים בתוך כחודש - תמונות מהדיון

דיון מיוחד התקיים בוועדת הפנים בעקבות מחדל האבטחה של המשטרה בהר הזיתים. הדיון התקיים לאור פניית הוועד הבינלאומי להגנת הר הזיתים, בתחילת הדיון הציג יו"ר הוועד הבינלאומי להגנת הר הזיתים הרב אברהם לובינסקי שהגיע במיוחד מארה"ב את הנתונים הקשים ועל מחדלי המשטרה באבטחת ההר. הוא גילה כי רק בחודש האחרון אירעו למעלה מ-24 אירועים של זריקות אבנים ובלוקים".

בדיון השתתפו: ח"כ יעקב ליצמן, ח"כ מנחם אליעזר מוזס, ח"כ ישראל אייכלר, ח"כ יעקב אשר הרב אורי מקלב, ח"כ דוד אזולאי, ח"כ אורית סטרוק, יו"ר הוועד הבינלאומי להגנת הר הזיתים הרב אברהם לובינסקי וחברי הוועד ג'ף דאובה והרווי שוורץ, אריה אלדד, הלל הורוביץ, אריה קינג חבר מועצת עיריית ירושלים, חיים מילר יו"ר התנועה למען ירושלים ותושביה, מפקדי המשטרה ונציגי משרד השיכון ומשרד המשפטים.

לאחר שנציגי המשטרה השיבו תשובות מתפתלות ומתחמקות סיכמה יו"ר הוועדה ח"כ מירי רגב את הדיון ואמרה "אני מאוכזבת מתשובות המשטרה. אני שוקלת לעצור מעתה את כל נושאי השיטור העירוני בכל רחבי הארץ המגיעים לוועדה, עד שהנושא לא ייפתר. לא יהיה מצב שאזרח ישראלי לא יוכל לעלות להר הזיתים בבטחה. אני אדבר על כך עם השר לביטחון פנים כי כל נושא האבטחה בהר לוקה בחסר. אני מתכוונת לעשות סדר באבטחת הר הזיתים". בסיכום הדיון הודיעה יו"ר הוועדה ח"כ מירי רגב כי היא דורשת מהשר לביטחון פנים להופיע בפני הוועדה עם תשובות מדויקות על האבטחה בהר הזיתים ובכוונתה לקיים דיון נוסף בעוד חודשיים.

צילום: דוברות הוועד הבינלאומי להגנת הר הזיתים  יום שני ח' בכסלו תשע"ד
  

© כל הזכויות שמורות לאתר 2525
למעלה
תגובות הגולשים:

תגובות הגולשים:
 
הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » הר הזיתים: 24 מקרי ידוי אבנים בתוך כחודש - תמונות מהדיון