ווב קונספטס
2525 - חדשות
2525 - אתר התמונות ומבזקי החדשות און ליין
8/8/2020 - מוצאי שבת י"ח באב תש"פ
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » אילת: השוטרים נרתמו לשיפוץ בית הדיור המוגן - תמונות

אילת: השוטרים נרתמו לשיפוץ בית הדיור המוגן - תמונות

שוטרי יחידות השיטור העירוני, משטרת התיירות, מחלק הבילוש והשוטרים הקהילתיים נרתמו ערב השנה החדשה לשיפוץ בית הדיור המוגן של ארגון אקים באילת. בית אקים מהווה מסגרת של דיור מוגן לאנשים עם מוגבלות שכלית. השוטרים ערכו שיפוץ כללי לגינת הבית שכלל ניקוי, בניית מסלעה, חידוש מערכת ההשקיה ושתילת פרחים מרהיבים ביופיים.

בנוסף צבעו השוטרים את פנים הבית וביצעו תיקונים קלים. במהלך השיפוץ פנה אחד מדיירי המקום וסיפר כי חלומם של הדיירים הוא פינת חי בו יוכלו לצפות וללטף את בעלי החיים. 48 שעות של עבודה בחצר הבית הביאו להקמתה של פינת חי לתפארת הכוללת ארנבות וכלוב תוכים.

את היוזמה המיוחדת הגה קצין הבילוש של משטרת מרחב אילת, מפקח שרון זנטי. גן "ניצן" במרכז להתפתחות הילד בשכונת יעלים זכה גם הוא לחידוש. טרם החג הגיעו אליו שוטרי מרחב אילת וחידשו את צמחיית המקום.

כזכור לפני כשנה "פשטו" שוטרי אילת על הגן ובמשך יממה שינו ב-180 מעלות את מראהו של הגן המשמש לילדים בחינוך המיוחד. ציירו השוטרים שמים, עננים ודגים ושאר השוטרים ביצעו את עבודות הגינון והשיפוצים. ק' האג"מ שיטור וקהילה של משטרת אילת רפ"ק טירן יהוד חילק לילדי הגן שי צנוע מתנת משטרת אילת.

צילום: דוברות משטרת אילת   יום ראשון ד' בתשרי תשע"ד
  

© כל הזכויות שמורות לאתר 2525
למעלה
תגובות הגולשים:

תגובות הגולשים:
 
הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » אילת: השוטרים נרתמו לשיפוץ בית הדיור המוגן - תמונות