ווב קונספטס
2525 - חדשות
2525 - אתר התמונות ומבזקי החדשות און ליין
3/8/2020 - יום שני י"ג באב תש"פ
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » 4 הרוגים ועשרות פצועים בתאונה בין אוטובוס למשאית בכביש 6

4 הרוגים ועשרות פצועים בתאונה בין אוטובוס למשאית בכביש 6

בתאונה קשה שאירעה בכביש 6 ממחלף שורק לקרית גת עם מעורבות משאית ואוטובוס נהרגו 4 מנוסעי האוטובוס, חובשים מתנדבים של 'איחוד הצלה' ומד"א העניקו טיפול רפואי ראשוני ל-2 נפגעים באורח קשה שפונו במסוק צבאי לבית החולים איכילוב, כ-30 נפגעים במצבים שונים טופלו ע"י החובשים ופונו באמבולנסים וניידות טיפול נמרץ של מד"א לבתי החולים. וידאו ותמונות מהזירה

ראובן רובי מתנדב זק"א, אמר "הייתי בנסיעה על כביש 6 לכיוון דרום, שמעתי בקשר המבצעי של זק"א על תאונה קשה מס' ק"מ לפני, הגעתי למקום המראות היו קשים מיד עדכנתי את המוקד שמדובר באירוע רב נפגעים עם מס' הרוגים. כוננים של מד"א, זק"א והצלה הגיעו תוך דקות ספורות לתאונה והתחלנו לחלץ את הנוסעים דרך החלונות שהיו מנופצים לגמרי".

מדוברות 'איחוד הצלה' נמסר: "מדובר בתאונה עם מעורבות אוטובוס של מטרופולין ומשאית זבל, כתוצאה מהתאונה המשאית התהפכה, 4 מנוסעי האוטובוס נהרגו, כ-30 נוסעים נפצעו בדרגות פציעה שונות חלקם בינוני וקשה, שני נפגעים קשה פונו במסוק צבאי לבית החולים איכילוב, נהג המשאית נפגע קל".

יוסי לנדאו קמב"צ זק"א לכיש, אמר "מדובר בתאונה מזעזעת הנפגעים שכבו על הכביש כמו בשדה קרב, מסוק צבאי שנחת על הכביש בנתיב הנגדי פינה את הפצועים קשה לבית החולים, לאחר שסיימנו לטפל ולפנות את הנפגעים מזירת התאונה עברנו לטפל בארבעת ההרוגים. צוות מתוגבר של זק"א דאגו להעביר את כל הממצאים לקבורה".

צילום: יוסי צמח - דוברות זק"א  יום ראשון כ"ח באב תשע"ג
 

|video|czVbx7zh8o8|/video|


© כל הזכויות שמורות לאתר 2525
למעלה
תגובות הגולשים:

תגובות הגולשים:
 
הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » 4 הרוגים ועשרות פצועים בתאונה בין אוטובוס למשאית בכביש 6